Sprzedaż
787568
ul. Liściasta
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
445 360 zł

Przedstawiam Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. 
Usytuowane jest przy ulicy Liściastej na łódzkich Bałutach.

OKOLICA
Bardzo dużym atutem tego mieszkania jest niewątpliwie lokalizacja.
Jest to bardzo zadbana i bezpieczna okolica, która jest także dostosowana do codziennych potrzeb. Szlak doliną rzeki Sokołówki łączącego park nad Sokołówką, park im. Mickiewicza i Staw Wasiaka, gdzie znajdują się miejsca do grillowania i place zabaw.

Najbliższe przystanki:
Przystanek Liściasta – Czereśniowa NŻ
Przystanek Liściasta – Czereśniowa NŻ
Przystanek Liściasta – Liściasta 72 NŻ

BUDYNEK
Jest to blok wybudowany w latach 80-tych.
Budynek jest lekko schowany względem ruchliwej ulicy, co zapewnia doskonałą izolację akustyczną. Przed budynkiem jest możliwość bezproblemowego parkowania auta.

POMIESZCZENIA
W mieszkaniu, które ma pow. 62,15 mkw znajdują się trzy przestronne pokoje. Korzystny układ pomieszczeń daje poczucie przestrzeni i dobrej energii. Po wejściu do mieszkania wita nas duży i wygodny przedpokój, z którego można wejść do każdego pomieszczenia w mieszkaniu. Możemy wejść po prawej stronie do kuchni, która przez to, że posiada duże okno, jest bardzo jasna i można z niej podziwiać  widok na pobliską okolicę.
Następnie po lewej stronie jest łazienka z prysznicem oraz oddzielne WC.
Kolejno w mieszkaniu po lewej stronie znajduje się jedna z sypialni. po prawej stronie druga sypialnia oraz na wprost pokój dzienny, z którego możemy szybko wyjść na duży balkon o pow. 4,94 mkw, gdzie można podziwiać okoliczne widoki.

DODATKOWE INFORMACJE
Czynsz wynosi ok.650 zł.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow. 2,25 mkw.
Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą.
W mieszkaniu zostały wymienione okna.

PODSUMOWANIE
Mieszkanie jest świetną propozycją dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz ze względu na bliski dostęp do parku gwarantuje stały dostęp do zieleni i miejsca wypoczynku. Mieszkanie jest również dobrą inwestycją zarówno dla osób prywatnych, jak i potencjalnych inwestorów pod wynajem.

Jeżeli chcesz poczuć wolność i przestrzeń serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania. Jestem przekonana, że będziecie Państwo zachwyceni.

Sylwia Wojtczak
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 785 991 222
s.wojtczak@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre