Sprzedaż
783689
ul. Natalii
Łódź Chojny
(gm. Łódź-Górna)
210 360 zł

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie w Łodzi przy ul. Natalii 1.

Nieruchomość usytuowana jest w bloku na wygodnym pierwszym piętrze. Budynek wyposażony jest w podjazd dla wózków inwalidzkich oraz posiada windę, dzięki czemu przemieszczanie się oraz przenoszenie ciężkich rzeczy staje się łatwiejsze.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:

  1. Pokój Dzienny (18,5 m2)
  2. Kuchnia (7 m2)
  3. Łazienka (3,5 m2)
  4. Przedpokój (5,7 m2)
  5. Balkon (4,5 m2)

Łączny metraż nieruchomości to 34,63 m2. Mieszkanie jest dobrze doświetlone dzięki dużej ilości okien które skierowane są na wschód. Z pokoju dziennego jest wyjście na przestronny balkon, gdzie można usiąść i i odprężyć się np. po pracy.

Podłoga wyłożona jest płytkami oaz wykładziną, a na ścianach położona gładź gipsowa. Zamontowane okna PCV idealnie wytłumiają dźwięki z zewnątrz, co sprawia, że w mieszkaniu możemy zaznać błogą ciszę.

W pobliżu znajdują się liczne udogodnienia takie jak: Carrefour, stacje paliw, restauracje, banki, przystanki tramwajowe i autobusowe, apteka, szkoła podstawowa.

Nieopodal położony jest obiekt rekreacyjny „Stawy Jana” idealne miejsce na spacery, pikniki. W okresie zimowym w tej okolicy znajduje się lodowisko.

Mieszkanie jest idealnym rozwiązaniem dla par, studentów, osób niepełnosprawnych oraz dla ludzi, którzy cenią sobie wygodę, łatwy dostęp do każdej części Łodzi oraz szeroki wachlarz sklepów i usług, które znajdują się w zasięgu ręki.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta – nie czekaj, skontaktuj się ze mną i umów na prezentację mieszkania!

Magdalena Jachnik,
Twój Opiekun Klienta

+48 609 993 050
m.jachnik@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre