Sprzedaż
782143
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
467 360 zł

Szukasz siedziby dla swojej firmy w Nowym Centrum Łodzi? Chcesz zainwestować swój kapitał w lokal w renomowanej kamienicy przy ulicy Narutowicza 54? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie!

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ponad 80 mkw, które stanie się Twoją chlubą i przyniesie prestiż Tobie i Twojej działalności.

OKOLICA
Mieszkanie znajduje się w samym sercu miasta. Ulica Narutowicza, przy której położona jest nieruchomość słynie ze swojej renomy i prestiżu. Jako jedna z głównych ulic Łodzi jest doskonale skomunikowana z całym miastem. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Teatr Wielki, Dworzec Łódź-Fabryczna oraz liczne wydziały Uniwersytetu Łódzkiego.

BUDYNEK
Lokal jest położony na wysokim parterze w czteropiętrowej kamienicy z windą. Sam budynek charakteryzuje się wysokim standardem, a wielką zaletą jest urokliwy i zadbany dziedziniec przed kamienicą, pełen zieleni i pachnących bzów. Jest to piękne miejsce, które już od progu zauroczy Twoich Klientów. Dodatkowo mimo tak scentralizowanej lokalizacji samego mieszkania, miejsce pozwala zażyć ciszy i spokoju.

POMIESZCZENIA
W lokalu aktualnie znajdują się trzy pokoje, oddzielna przestronna kuchnia, łazienka z wanną i kabiną prysznicową oraz osobna toaleta i spiżarnia.

Istnieje możliwość wydzielenia czterech osobnych pomieszczeń do pracy oraz zagospodarowania komfortowej przestrzeni dla oczekujących. Dodatkowo spiżarnię można przekształcić w drugą łazienkę, co zwiększy komfort użytkowników.

Dzięki wysokim pomieszczeniom lokal jest niezwykle przestronny. We wszystkich pomieszczeniach są duże okna, które zapewniają piękny widok na zielony dziedziniec oraz cudne doświetlenie, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne i przytulne.

DODATKOWE INFORMACJE
W mieszkaniu wszystkie media i ogrzewanie są miejskie.

PODSUMOWANIE
Jeśli zależy Ci na inwestycji w najlepszej możliwej lokalizacji – to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!

Aleksandra Tartanus-Organka
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 500 026 816
a.tartanus-organka@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi pośrednikami.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre