Sprzedaż
782143
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
469 360 zł

Szukasz nieruchomości w samym sercu miasta? Chcesz prowadzić firmę, kancelarię lub mieszkać w prestiżowej kamienicy przy ulicy Narutowicza? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie.

Oferuję Państwu na sprzedaż blisko 80-metrowe mieszkanie w dobrym stanie z pełnym wyposażeniem, gotowe do wprowadzenia się. Lokal znajduje się na paterze, co czyni go jeszcze bardziej przystępnym miejscem na prowadzenie działalności i ułatwia dostęp potencjalnym klientom!

OKOLICA
Mieszkanie znajduje się w nowym centrum Łodzi. Ulica Narutowicza, na której położona jest nieruchomość słynie ze swojej renomy i mieszkań o wysokim standardzie. Jako jedna z głównych ulic Łodzi, jest doskonale skomunikowana. W okolicy, aż roi się od uniwersytetów, przez co mieszkanie jest idealnym miejscem dla studenta lub dla celów inwestycyjnych.

BUDYNEK
Lokal jest położony na parterze w czteropiętrowej kamienicy z windą. Sam budynek charakteryzuje się bardzo wysokim standardem, a wielką zaletą jest urokliwy i zadbany dziedziniec przed kamienicą. Jest to świetne miejsce na wieczorny wypoczynek i mimo tak scentralizowanej lokalizacji samego mieszkania, pozwala zażyć spokoju i ciszy po wyjściu z lokalu.

POMIESZCZENIA
W nieruchomości znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta i spiżarnia.
Pokój pierwszy jest idealnym miejscem dla dziecka, ale równocześnie może pełnić rolę głównej sypialni poprzez znajdująca się tam antresole, która znacznie zwiększa powszechnie użytkową. Może być również z łatwością przystosowany do powierzchni biurowej.

Pokój drugi aktualnie jest użytkowany jako salon. Ma całe 24 mkw, przez co jest największym i najbardziej rozstawnym pokojem w całym mieszkaniu. Jest w nim aż nadto miejsca na codzienny relaks. Doskonale się sprawdzi, także jako pokój spotkań w przypadku przystosowania na biuro.

Ostatni z pokojów charakteryzuje się również bardzo dużą powierzchnią, prawie 18mkw daje bardzo duże możliwości zagospodarowania i aranżacji.

We wszystkich wyżej wspomnianych pokojach jak i w kuchni są okna, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne i przytulne.

PODSUMOWANIE
Jeśli interesuje Cię prowadzenie działalności w jednej z najlepszych lokacji w Łodzi, w lokalu, do którego klienci będą mieli bardzo łatwy dostęp lub zawsze chciałeś mieszkać w centrum samego miasta. Trafiłeś idealnie!

Karol Lewandowski

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 506 848 019
k.lewandowski@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi pośrednikami.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre