1 200 360 zł

Polecam do sprzedaży dom z budynkami gospodarczymi oraz dwoma magazynami w spokojnej okolicy Zielęcina.

Dwa duże magazyny o pow.1000mkw można kupić oddzielnie!

Zapraszamy do obejrzenia filmu z nieruchomości

OKOLICA
Nieruchomość o pow. 207,33 mkw położona na działce o pow. 20190mkw w Zielęcinie gminie Warta, powiat sieradzki. Zielęcin przylega do lasu mieszanego z przewagą drzew iglastych.
Do miasta Warty mamy zaledwie 9km, a do Sieradza 28km.

BUDYNEK
Dom wybudowany w latach 60-tych po generalnym remoncie w 2010r, położony przy drodze asfaltowej z daleka od ruchliwej ulicy, co zapewnia ciszę i spokój. Wymieniona stolarka okienna, instalacja CO i kanalizacja, budynek został docieplony. w 2013 roku wymieniony stropodach na dach czterospadowy pokryty blachodachówką, strop został docieplony wełną mineralną. Na zagospodarowanej działce znajdują się dwa budynki gospodarcze o pow. 260mkw, oraz dwa duże magazyny o pow.1000mkw. Wokół domu mamy piękny i zielony ogród z piękna altanką, w której możemy odpoczywać i spędzać czas z rodziną. 

POMIESZCZENIA
W budynku, który ma pow. 207,33 mkw na parterze znajduje się duży przestronny korytarz, z którego możemy wejść do kuchni połączonej z jadalnią, salonu z klimatycznym kominkiem, gabinetu oraz łazienki i WC. Z parteru wchodzimy też do kotłowni.

Wchodząc na piętro z korytarza możemy wejść na duży otwarty taras gdzie możemy spędzać wolny czas przy kawie i domowym cieście.

Na piętrze również znajduje się przestronny korytarz z którego możemy wejść kolejno do dużego salonu z którego możemy wyjść na duży balkon, 3 sypialne, łazienka i WC.

DODATKOWE INFORMACJE
– przydomowa oczyszczalnia ścieków
– studnia głębinowa
– ogrzewanie piecem na olej opałowy
– ogrodzona działka numer 24 i 74
– brama automatyczna

PODSUMOWANIE
Jest to dom zarówno dla rodziny z dziećmi oraz dla kogoś, kto chce blisko domu prowadzić działalność gospodarczą.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home stagingu. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi.


Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre