Sprzedaż
766025
ul. Górna
Łódź Koziny
(gm. Łódź-Polesie)
339 360 zł

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie wykończone w ciekawym stylu, przestronne i w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Górnej 30/32 na łódzkich Kozinach (Polesie).

Nieruchomość mieści się na czwartym, ostatnim piętrze w bloku. Ciche osiedle, wszystko w zasięgu ręki. W okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy, 8 min autem do Manufaktury, 10 minut do Parku im. Józefa Piłsudskiego – czyli niewielkie odległości do wszystkich nam potrzebnych miejsc.

To idealna propozycja dla rodziny z dziećmi
– dobry rozkład mieszkania i przestronne pokoje dodają wartości temu miejscu.

Powierzchnia mieszkania wynosi 59,68 m2. Składa się z 3 rozkładowych pokoi (16,1 m2, 8,86 m2, 11,85 m2), dużej oddzielnej kuchni z oknem (11,1 m2), przedpokoju, oddzielnej łazienki i WC oraz balkonu, dodatkowo do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

W nieruchomości została wymieniona instalacja elektryczna. We wszystkich pomieszczeniach są okna PCV. Mieszkanie jest do lekkiego odświeżenia, tzw. kosmetyka – wystarczy malowanie ścian.

W mieszkaniu zostają meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD, wyposażenie łazienki oraz szafa w przedpokoju. Pozostałe meble – do indywidualnego ustalenia.

Mieszkanie posiada księgę wieczystą, stan prawny to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Czynsz wynosi ok. 550 zł.

Okna w prezentowanym mieszkaniu wychodzą na północ oraz południe. Piękne widoki tworzą niesamowity klimat tego mieszkania. Przyszły właściciel może podziwiać cudowne tereny zielone. Co więcej, blok nie jest zastawiony z żadnej ze stron, także w mieszkaniu można poczuć się swobodnie i intymnie, co zdecydowanie wpłynie na komfort życia.

To rewelacyjne mieszkanie na Kozinach czeka właśnie na Ciebie! Mieszkanie posiada nietypowy charakter, a gustowne wnętrza sprawiają, że można poczuć się tu wyjątkowo!

Zadzwoń, umówmy się na dzień pokazowy !

Martyna Rudzka
Twój Opiekun Klienta

+48 727 508 301
m.rudzka@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca.

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home staging. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre