Sprzedaż
765720
ul. Dębowa
Florentynów
(gm. Lutomiersk)
439 360 zł

Szukasz wymarzonej działki pod budowę swojego domu? Chcesz zamieszkać w dobrze skomunikowanej lokalizacji, ale jednocześnie w pięknej scenerii, pełnej lasów i pól? A może jesteś inwestorem, który szuka idealnej lokalizacji pod budowę deweloperską?

Mam coś specjalnie dla Ciebie!

Przedstawiam działkę budowlaną w pięknym, pełnym uroku Florentynowie obok Konstantynowa Łódzkiego. Działka o powierzchni 1462m² z pewnością spełni Twoje wszystkie oczekiwania!

Działka położona jest 5 minut od centrum Konstantynowa, a jedynie 10 minut zajmuje przejazd do Portu Łódź czy Pabianic. Zapewnia również znakomity dojazd do centrum Łodzi czy też trasy S14.

W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. Nieruchomość otoczona jest zielenią, większa część działki jest zalesiona, z przodu fragment z trawnikiem. Wkoło znajdują się liczne lasy, pola, jest to wspaniałe miejsce do spacerów. To idealne warunki, aby odpocząć od codziennego zgiełku.

Zgodnie z Miejscowym Plan Zagospodarowania Przestrzennego (Uchwała Nr LXX/492/23 z dnia 2023-06-21) działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolno stojącej lub bliźniaczej. Dopuszczone są następujące warunki budowlane:

  • maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy: 40% powierzchni działki budowlanej,
  • udział powierzchni biologicznie czynnej: minimum 50% powierzchni działki budowlanej,
  • wskaźnik maksymalnej intensywności zabudowy: 0,8 dla działki budowlanej,
  • wskaźnik minimalnej intensywności zabudowy: 0,05 dla działki budowlanej,
  • wysokość budynków: dla budynków mieszkalnych do 9,0 m, dla budynków gospodarczych i garażowych do 5,0 m,
  • ukształtowanie połaci dachowych: budynków mieszkalnych: dachy płaskie i wielospadowe o kącie nachylenia połaci od 30° do 45°, budynków gospodarczych i garażowych: dachy płaskie, jednospadowe i wielospadowe o kącie
    nachylenia od 20° do 40°

Powierzchnia: 1462 m²
Wymiary: 34m szerokości x 43 m głębokości
Kształt: prostokąt
Ogrodzenie: z 2 stron, po bokach
Dostęp do mediów: prąd w drodze 

Jeśli szukasz działki w pięknej okolicy, z dobrym dojazdem do miasta i możliwością budowy domu jednorodzinnego, ta oferta jest dla Ciebie!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre