Sprzedaż
759621
ul. Jana III Sobieskiego
Skierniewice
(gm. Skierniewice)
970 360 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży całego budynku z lokalami i mieszkaniami na wynajem.

OKOLICA
Nieruchomość położona jest w Skierniewicach przy ul. Sobieskiego 3C, po sąsiedzku ze Starym Browarem, naprzeciwko urokliwego skweru.
Dosłownie tuż za rogiem znajduje się Park Miejski, a do centrum jest 10 minut piechotą.

BUDYNEK
Budynek to dwu kondygnacyjna konstrukcja z poddaszem, wybudowana w latach 1999-2000 i zaprojektowana zarówna na cele usługowe, jak i mieszkaniowe. Dodatkową przestrzeń stanowi ogromna piwnica – dobre miejsce na archiwum czy magazyn.
Do budynku doprowadzone są media miejskie, a za ogrzewanie odpowiada piec dwufunkcyjny zasilany gazem.
Po drugiej stronie ulicy znajduje się bezpłatny parking dla samochodów.

POMIESZCZENIA 
Na parterze są duże lokale z przeznaczeniem na biura (część wynajęta), z wejściem prosto z ulicy. Przeszklone witryny dobrze doświetlają pomieszczenia.
Na piętrze znajduje się Biuro Geodezyjne oraz Centrum-Psyche, a na poddaszu wolna przestrzeń do zaaranżowania na mieszkania do wynajęcia.

DODATKOWE INFORMACJE
Budynek został zaprojektowany tak, żeby spełniał różne funkcje, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby wedle autorskiego projektu je zmieniać.
Część powierzchni jest wynajęta i przynosi comiesięczny przychód, dlatego już na samym początku nie trzeba martwić się o zwrot z inwestycji.
Nowego inwestora na pewno zainteresuje również możliwość zaaranżowania poddasza jako mieszkań na wynajem.

Z wyliczeń własnych prognozowane ROI na poziomie 10%.

PODSUMOWANIE
Jeśli zależy Ci na lokacie kapitału, szukasz inwestycji, która przyniesie Ci dochód lub inwestujesz w powierzchnie na wynajem, zadzwoń po więcej szczegółów i umów się na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre