Sprzedaż
752102
gm. Czerniewice
(pow. tomaszowski)
95 360 zł

Polecam piękną działkę położoną klimatycznym lesie w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego.

OKOLICA
Nieruchomość gruntowa o pow. 1053mkw położona jest w Helenowie gm. Czerniewice.
Helenów to kolonia w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie tomaszowskim, w gminie Czerniewice. 

Działka jest zadbana i znajduje się na niej przyczepa kempingowa.
Na działce jest dużo zieleni, krzewów i drzewek oraz jest dużo miejsca do uprawy i nasadzeń kwiatów czy drobnych warzyw.
Znajdziemy tam też wydzielone miejsce na grilla, ognisko i wolną przestrzeń dla basenu. Jest to idealne miejsce  do spędzania wolnego czasu i relaksu w bliskości z naturą.

Decydując się na zakup działki w tej okolicy możesz być pewny, że będziesz miał jak spędzać wolny czas. Dzięki licznym atrakcjom na łonie natury, każdy będzie mógł złapać chwilę oddechu, co wpłynie na regenerację sił i odzyskanie witalności.
W pobliżu znajduje się Zbiornik wodny Chociszew – Lesisko, który jest położony wśród lasów, średnia głębokość to ok. 1,8 m. Dominująca ryba to płoć, wiosną można trafić na liny. Jest to miejsce ciekawe do rozgrywania towarzyskich zawodów wędkarskich. Dojście do wody jest z każdej strony. Znajduje się tam miejsce na ognisko, są duże stoły i ławy. 

DODATKOWE INFORMACJE
Wymiary działki to ok. 52 m x 23 m.
Numer działki 262 oraz udział w działce 259. Na działce znajduję się studnia.

PODSUMOWANIE
Jest to działka w świetnej lokalizacji, w której zaznamy ciszy i spokoju, a jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z udogodnień okolicy, to wszystko mamy na wyciągniecie ręki.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.


Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre