Sprzedaż
746331
ul. Kpt. Stefana Pogonowskiego
Łódź Polesie
(gm. Łódź-Polesie)
365 360 zł

Poszukujesz przestronnego mieszkania?
Mam dla Ciebie świetną propozycję!
Przestronne dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze przy ulicy Pogonowskiego. Lokal jest do odświeżenia.

OKOLICA
Mieszkanie położone jest na Polesiu. Jest to dzielnica Łodzi, która jest dostosowana do codziennych potrzeb (w pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, punkty gastronomiczne, usługi stolarskie, placówki przedszkolne, szkoły, teatr, kino, muzeum, komunikacja miejska). Najbliższe przystanki to przystanek Piotrkowska/Zielona, Żeromskiego/pl. Barlickiego. Jest to bardzo dobra lokalizacja dla osób chcących mieszkać blisko ścisłego centrum Łodzi. W pobliżu jest dużo miejsc gdzie można spędzić wolny czas. W pobliżu jest Manufaktura, tor dla rowerów, kort tenisowy, Park, Lunapark, stadion z torem żużlowym, reprezentacyjna ulica Piotrkowska. Największym skupiskiem punktów handlowych i usługowych na Starym Polesiu jest położony w środkowej części osiedla plac Barlickiego. Znajduje się tam „Zielony Rynek” – zmodernizowane targowisko składające się z 3 hal handlowych. Na ul. Pogonowskiego od ul. Legionów do ul. Zielonej powstał najdłuższy woonerf w Polsce, który jest przestrzenią publiczną, która łączy funkcje ulicy, deptaka, parkingu oraz miejsca spotkań mieszkańców.

BUDYNEK
Jest to kamienica z cegły po rewitalizacji wybudowana w latach 40-tych.
Przed budynkiem jest możliwość bezproblemowego parkowania auta, dodatkowo kamienica ma zamknięty dziedziniec z parkingiem.

POMIESZCZENIA
W mieszkaniu o pow. 65,51m2 znajdują się dwa przestronne pokoje. Wchodząc do mieszkania wchodzimy bezpośrednio do dużego korytarza z którego możemy wejść po prawej stronie do WC następnie do łazienki. Kolejno możemy skręcić na prawo w korytarz z którego wchodzimy do kuchni oraz po lewej stronie do sypialni lub na wprost wejścia możemy przejść do salonu z którego możemy wyjść na duży balkon na  którym będzie można spędzać miło czas. Ekspozycja okien w mieszkaniu jest na południe co daje pewność, że mieszkanie będzie zawsze jasne i ciepłe. Przez to, że mieszkanie jest do odświeżenia można je dość szybko urządzić według własnych potrzeb.

DODATKOWE INFORMACJE
– jest dostępne 30 dni po zakupie

PODSUMOWANIE
Mieszkanie jest dobrą inwestycją zarówno dla osób prywatnych jak i potencjalnych inwestorów pod wynajem.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

Sylwia Wojtczak
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 785 991 222
s.wojtczak@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre