Sprzedaż
745141
ul. Okólna
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
209 360 zł

Wyobraź sobie, że znajdujesz działkę w cudownym miejscu, otoczonym drzewami, polami i przechadzają się tam leśne zwierzęta. Do tego wszystkiego znajduje się ona w Łodzi i ma wydane pozwolenie na budowę.
Brzmi nierealnie…? A jednak ! 

OKOLICA
Działka o powierzchni 1 178 mkw położona jest w Łodzi przy ul.Okólnej, ok. 600 m od ul. Strykowskiej. Prowadzi do niej oświetlona, asfaltowa ulica, dzięki czemu jest tu bardzo bezpiecznie. Niesamowita okolica Wzniesień Łódzkich przepełniona zielenią pól i drzew uraczy każdego, kto tylko tutaj przyjedzie. Malownicze krajobrazy sprzyjają rodzinnym spacerom czy bieganiu o każdej porze dnia. 

Co najważniejsze, tę oazę mamy zaledwie 20 minut od centrum Łodzi. 

Czy może być jeszcze lepiej ? Oczywiście !
W październiku tego roku w życie wejdzie nowy Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego zamieniający okolicę w tereny wietrzenia Łodzi. Co to oznacza dla Ciebie? To, że nikt już nie dostanie pozwolenia na budowę i będziesz mógł w spokoju cieszyć się piękną okolicą przypominającą tereny wiejskie – a jednak w mieście 😉

BUDYNEK
Dom, który możesz postawić na tej wyjątkowej działce jest bardzo przemyślany, to idealny projekt na dzisiejsze duże wymagania. Będziesz mógł mieć nowoczesny dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej 167,7 mkw. Składa się na to przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 43,9 mkw z przejściem do pomieszczenia gospodarczego z którego możesz zrobić dużą spiżarnię, bo ma aż 5,5 mkw.

Prywatność natomiast zapewni Ci wydzielona część dla Ciebie i Twojej rodziny, w której znajdziesz dwie ustawne sypialnie o powierzchniach 10,1 mkw i 12,9 mkw, oraz dużą łazienkę i oddzielne WC.

Nie pasuje Ci ten projekt? Możesz nanieść na niego poprawki, najważniejsze, że jest już wydane pozwolenie na budowę!

DODATKOWE INFORMACJE
Tuż przy działce znajduje się wodociąg, a niedługo znajdą się tu skrzynki z podłączeniem do prądu. Pozostaje tylko montaż przydomowej oczyszczalni ścieków lub szamba.
Numer działki to 29/8,a jej wymiary to ok. 25m x 47m.

PODSUMOWANIE
Jeżeli poszukujesz swojego miejsca do życia, to właśnie je znalazłeś 😉

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta – nie czekaj, skontaktuj się ze mną i umów na prezentację !

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre