Sprzedaż
745110
ul. Poznańska
Łódź Górna
(gm. Łódź-Górna)
319 360 zł

Przedstawiam Państwu na sprzedaż bardzo klimatyczne mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie ma powierzchnię 54,3 mkw i położone jest na parterze. Składa się aktualnie z 2 pokaźnych rozmiarów pokoi, kuchni oraz łazienki:

Poszczególne wymiary pomieszczeń kształtują się następująco:
– salon 17,4 mkw
– sypialnia 19,9 mkw
– kuchnia 7,5 mkw
– łazienka 2,4 mkw
– komunikacja 7,1 mkw

Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont, wylano posadzkę, wymieniono instalację elektryczną i hydrauliczną.

Mieszkanie cały czas daje nowym właścicielom dużo dodatkowych możliwości!

Na dzień dzisiejszy składa się z 2 pokoi, natomiast jest możliwość wydzielenia 3 pokoju (o normalnych rozmiarach :))

Dla wielbicieli ogródków świetną opcją będzie zrobienie okna tarasowego, które ułatwi nam bezpośrednie wyjście do świeże powietrze. 

Wszystkie okna skierowane są na ogród i zieleń, dzięki czemu cały czas możemy mieć podgląd np. na bawiące się w nim dzieci lub psiaki.

Aktualnie ogrzewanie kominkowe w zupełności wystarcza do ogrzania mieszkania, jednak jeśli uznacie Państwo to za potrzebne, jest możliwość zmiany np. na gazowe.

Piękne, duże drewniane okna dodają ciepła i uroku. O idealnym doświetleniu i korzyściach płynących z wysokiego poziomu witaminy D nie wspomnę 🙂

Sam budynek także wyróżnia się spośród tych położonych przy ulicy Poznańskiej. Przede wszystkim jest posadowiony na samym końcu działki, dzięki czemu mamy swoją oazę spokoju – nikt nie przechadza się pod oknami i możemy cieszyć się ciszą, bez względu na to, czy przebywamy w mieszkaniu czy w ogrodzie. Nie musimy martwić się także o miejsce parkingowe, ponieważ jest zapewnione na terenie posesji – nagle rozpakowanie całego auta zakupów też staje się przyjemniejsze 🙂

To nie wszystko! Mam jeszcze kilka asów w rękawie 🙂

Dzwońcie proszę, piszcie, chętnie zaprezentuję Wszystkie możliwości tego mieszkania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre