Sprzedaż
744335
ul. Leśna
Konstantynów Łódzki
(gm. Konstantynów Łódzki)
3 600 360 zł

Niezwykła nieruchomość w miejscowości Konstantynów Łódzki. Hala, która może pełnić funkcję magazynu, hali, ale również lokalu handlowo-usługowego. Wysokie sufity (7,5m) są dodatkowym atutem i dają dodatkowe możliwości.

OKOLICA
Doskonała lokalizacja względem połączeń komunikacyjnych. Obiekt znajduje się przy ul. Leśnej w Konstantynowie Łódzkim, ale tylko 2 minuty samochodem od Łodzi, dzielnicy Retkinia. Doskonałe połączenie z nowo budowaną drogą ekspresową S14, do której dostaniemy się w niespełna 3 minuty samochodem.

BUDYNEK
Budynek jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga wkładu finansowego, w roku 2021 został dodatkowo zabezpieczony dach w tworzywa ogniopalne.

POMIESZCZENIA
W hali znajduje się część produkcyjna składająca się z 3 dużych pomieszczeń przeznaczonych na produkcję oraz 3 pomieszczeń towarzyszących magazynowych oraz pomieszczeń socjalnych z łazienkami, kuchnią i częścią biurową.

DODATKOWE INFORMACJE
Stan prawny nieruchomości to pełna własność. Nieruchomość nie jest zadłużona, nie posiada też hipoteki.
Droga dojazdowa do nieruchomosci jest utwardzona.

PODSUMOWANIE
Jeśli szukasz hali, magazynu lub miejsca do prowadzenia działalności, nie czekaj! Umów się na dzień pokazowy i zarezerwuj tę nieruchomość już dziś – jest jedyna w tej okolicy.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre