Sprzedaż
741235
Jaroszki
(gm. Brzeziny)
109 360 zł

Oferuję Państwu działkę budowlaną w miejscowości Jaroszki (pow. Brzeziny) z podłączeniem do mediów tj. prąd i wodociąg miejski. Dzięki temu oszczędzacie Państwo nawet półtora roku czekania na wykonanie wcześniej wspomnianych przyłączy.

Teren ten objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (co również przyspiesza proces budowy) który pozwala na zabudowę mieszkaniowo-usługową.

Działka o idealnej wielkości 1273 m2 pozwoli zrealizować Państwa marzenia o: budowie domu, założeniu ogrodu, własnym miejscu do majsterkowania, wspólnym grillowaniu czy podziwianiu gwiazd.

OKOLICA
Najbliższe sąsiedztwo stanowi luźna zabudowa mieszkaniowa i gospodarcza. Dojazd do posesji to droga asfaltowa, co w zimowych warunkach jest atutem nie do przecenienia.
Podróż samochodem do najważniejszych punktów w okolicy nie spowalniają miejskie korki oraz sygnalizacje świetlne. Aby dostać się do miejsc najczęściej odwiedzanych, takich jak sklep czy szkoła, potrzebujemy zdecydowanie mniej czasu niż w warunkach miejskich.
Oto przykłady:
Szkoła w Lipinach – 5 min.
Sklep spożywczy – 5 min.
Brzeziny – 8 min.
Wjazd na A1 – 8 min.
Szpital – 13 min.
Łódź M1 – 19 min.

DODATKOWE INFORMACJE
Dla nieruchomości założona jest księga wieczysta. Nie jest ona obciążona żadną hipoteką.

PODSUMOWANIE
Jeśli podjęliście już Państwo decyzję o budowie upragnionego domu i nie chcecie tracić czasu na spełnienie warunków koniecznych dla samego rozpoczęcia budowy to ta działka jest dla Was okazją.

W obecnych, trudnych dla wszystkich czasach budowa własnego domu poza miastem może okazać się najlepsza decyzją w Państwa życiu.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, nie czekaj. Umów się na obejrzenie działki.

Martyna Rudzka
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 727 508 301
m.rudzka@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre