Sprzedaż
740757
ul. Gwiazdowa
Łódź Polesie
(gm. Łódź-Polesie)
299 360 zł

Poszukujesz mieszkania ze wspaniałym widokiem na miasto i lubisz jak do środka wpada dużo światła? To mieszkanie znajduje się na 9 piętrze i posiada duże okna, które Ci to umożliwią!

OKOLICA

Mieszkanie znajduje się na Polesiu przy ulicy Gwiazdowej.
W okolicy budynku znajdziemy sklepy w odległości do 4 minut spacerem!
Budynek znajduje się w świetnie skomunikowanej okolicy, pod samym blokiem znajdziemy przystanek autobusowy z którego odjeżdżają autobusy o numerach 6, 80, 99. Mamy rownież 10 minut do Atlas Areny spacerem, a po drugiej strony ulicy ciągnie się Rezerwat Przyrody Polesie Konstantynowskie.

BUDYNEK

Cały budynek jest w bardzo dobrej kondycji powstał w 1968 roku z wielkiej płyty. Blokiem zarządza sprawnie działająca Spółdzielnia Polesie. Mieszkanie znajduję się na 9 piętrze w 11 piętrowym wieżowcu.

POMIESZCZENIA

Po wejściu do mieszkania znajdujemy się w przedpokoju i stamtąd możemy skierować się do łazienki w której znajdziemy kabinę prysznicową oraz dobrze zagospodarowaną łazienkę z wyposażeniem. Następnie kierując się w głąb mieszkania z przedpokoju znajdziemy się w świetnie doświetlonym salonie ze wspaniałymi dużymi oknami, które zapewnią nam dużą ilość światła jak i wspaniały widok na miasto. Z salonu dostaniemy się rownież do kuchni, która jest w pełni wyposażona!  Z salonu możemy przejść do strefy prywatnej, dwóch sypialni, jedna z nich posiada dodatkowo loggie, druga ma widok na miasto taki jak z salonu, gdyż okna zajmują całą powierzchnie ściany, co jest wspaniałym atutem tego mieszkania.

DODATKOWE INFORMACJE

Stan prawny nieruchomości to spółdzielcze własnościowe bez księgi wieczystej, wiec jeśli jest pośpiech ,aby zakupić nieruchomość procedura będzie stosunkowo krótka. 
Do mieszkania jest rownież przypisana komórka lokatorska o wielkości około 3 mkw.
Wysokość czynszu przy 3 osobach to 530 zł.

PODSUMOWANIE

Mieszkanie świetnie sprawdzi się dla rodziny z dziećmi jak i pary z perspektywami 🙂
Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania!

Jakub Dunaj
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 608 550 568
j.dunaj@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre