Sprzedaż
737373
ul. Główna
Gałków Duży
(gm. Koluszki)
799 360 zł

Masz dużą rodzinę, dla której szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? 

Nowocześnie urządzone piętro domu idealnie zaspokoi potrzeby rodziny z dziećmi, a przytulny parter będzie doskonałym miejscem dla dziadków zajmujących się wnukami, którzy przy cieple kominka będą mogli rozkoszować się gorącą herbatą i dobrą książką. 

Dodatkowo duże podwórko zapewni wspaniałą przestrzeń do zabawy dla dzieci, a piękny ogród stworzy prawdziwą sielankę wiejskiego życia.

OKOLICA:
Dom położony jest w Gałkowie Dużym, gmina Koluszki. Niecałe 10 km dzieli nas od centrum Brzezin i podobna odległość od centrum Koluszek.

1 km od domu znajduje się stacja kolejowa Gałkówek, z której pociągami ŁKA dojedziemy do centrum Łodzi w zaledwie 20 minut

650 metrów dzieli nas od sklepu spożywczego. 700 metrów od domu znajduje się przedszkole, a kolejne 150 metrów dalej szkoła podstawowa. W odległości 1,5 km położony jest Rezerwat Przyrody Gałków oraz siedziba Klubu Sportowego Gałkówek.

BUDYNEK:
Dom został zbudowany z cegły w 1973 roku, a w 2015 roku przeprowadzono kompleksowy remont wraz z wymianą poszycia dachowego, dociepleniem budynku i ułożeniem na elewacji cegły klinkierowej.

Budynek jest podpiwniczony, dwupiętrowy, posiada poddasze użytkowe i strych.

Powierzchnia mieszkalna wynosi 150 mkw oraz dodatkowe 150 mkw powierzchni użytkowej piwnicy i poddasza. 

Na posesji znajduje się garaż oraz budynek gospodarczy.

Na działce o powierzchni 1300 mkw są liczne nasadzenia i dużo miejsca na stworzenie wymarzonego ogrodu, który pozwoli na odpoczynek w otoczeniu zieleni i będzie idealnym miejscem do spędzania czasu w gronie najbliższych. Specjalnie zaaranżowane miejsce do grillowania umożliwi zorganizowanie licznych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. 

POMIESZCZENIA:
W domu wygospodarowano dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami z klatki schodowej, każde liczące 75 mkw.

Na obu piętrach serce domu stanowi przestronny salon o powierzchni blisko 29 mkw, w którym znajduje się kominek, przy którym w zimowe wieczory można spędzać czas z kubkiem gorącej herbaty czy kakao.

Z kolei latem dzięki wyjściu z salonu na duży taras otoczony zielenią lub balkon z pięknym widokiem możemy spędzać czas rozkoszując się świeżym powietrzem i promieniami słońca.

Otwarta na jadalnię kuchnia o powierzchni 10 mkw jest pełna słońca, bardzo jasna i funkcjonalna.

W obszernej łazience liczącej ok 6,5 mkw znajduje się zarówno prysznic jak i wanna, w której można odpocząć po ciężkim dniu przy dźwiękach płynących z automatycznego radia.

Na obu piętrach znajdują się dwa pokoje: przytulna sypialnia o powierzchni ponad 13,5 mkw i pokój gościnny pełniący także funkcję domowego biura liczący prawie 12 mkw.

W wysokiej doświetlonej piwnicy o powierzchni 75 mkw znajdują się pomieszczenia gospodarcze, które zapewniają ogrom miejsca do przechowywania. Dodatkowo można je przystosować jako domową pracownię czy prywatny warsztat.

Poddasze użytkowe można zaadaptować jako dodatkową przestrzeń mieszkalną lub według osobistych preferencji.

DODATKOWE INFORMACJE:
Dom podłączony jest do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Ogrzewanie tradycyjne piecem węglowym lub kominkiem. Istnieje możliwość podłączenia do sieci gazowej

PODSUMOWANIE:
Szukasz idealnego domu dla wielopokoleniowej rodziny położonego z dala od zgiełku miasta, który zagwarantuje odpowiednią prywatność i stworzy prawdziwą sielankę wiejskiego życia?

Skontaktuj się ze mną i spotkajmy się na prezentacji!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre