Wynajem
736714
ul. Warszawska
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
2 800 zł

Wynajmę mieszkanie na wyjątkowym osiedlu Awangarda przy ul. Warszawskiej 84 w Łodzi na Bałutach. Mieszkanie ma 48mkw i mieści się na pierwszym piętrze apartamentowca z 2018 roku.

W skład nieruchomości wchodzą:
– Salon z aneksem kuchennym
– Sypialnia
– Łazienka
– Przedpokój
– Loggia
– Wewnętrzne miejsce postojowe (dodatkowo płatne 300zł)

Zarówno lokalizacja jak i samo osiedle jest wyjątkowe. Kameralna inwestycja położona jest na granicy Lasu Łagiewnickiego. Z jednej strony dojazd do centrum zajmuje dosłownie kilka minut, a z drugiej strony wychodząc z osiedla po przejściu kilku metrów wchodzimy do największego parku miejskiego w Europie. Osiedle zagospodarowane jest strefami relaksu, zielonymi trawniczkami, a dla dzieci przewidziano plac zabaw. Miejsce ma bardzo wiele zalet, ale mnie osobiście najbardziej urzekły dwie rzeczy:

– Nigdy nie byłem w budynku mieszkalnym, który miałby tak piękne strefy wspólne. Korytarze, windy, piwnica, elewacja – to wszystko przypomina bardziej wysokiej jakości hotel, aniżeli apartamentowiec. Jest pięknie, szczególnie latem.

– Ludzie. Nie spodziewałem się, że na jakość życia tak duży wpływ mogą mieć sąsiedzi. To jak się do siebie odnoszą, z jakim szczerym uśmiechem mówią sobie dzień dobry i jaką społeczność tworzą na co dzień. Każdy jest tu prawdziwy, życzliwy a cała ta energia sprawia, że jakoś tak się wszystkiego bardziej chce. Mieszkałem tam trzy lata i jestem tym miejscem szczerze zachwycony.

Samo mieszkanie wykończone jest materiałami wysokiej jakości. Prawdziwe drewno, marmur, część mebli robiona na zamówienie.

Zapraszam

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre