395 360 zł

Polecam Państwu na sprzedaż niebywały domek zlokalizowany w miejscowości Rozdzielna.
Dom ma 59,9 mkw i jest bardzo funkcjonalny. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój.

OKOLICA

Nieruchomość znajduje się w pięknej, spokojnej wsi. Nieopodal znajdują się pola, lasy i inne zabudowania jednorodzinne. Na naszej działce znajduje się staw który z powodzeniem można powiększyć . Działka jest w części zadrzewiona i mierzy 3000 mkw. 

BUDYNEK

Prezentowana nieruchomość to dom parterowy wybudowany w latach 60-tych W budynku zostało wymienione pokrycie dachowe i sukcesywnie były przeprowadzane wszystkie niezbędne remonty. Źródłem ogrzewania w budynku są dwa piecyki wolnostojące, które nadają niebywały klimat wnętrzu. Dom jest całorocznie zamieszkiwany przez właścicieli. 

POMIESZCZENIA

Dom składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki. Wchodząc do nieruchomości mamy przed sobą kuchnię, w której znajdziemy wszystkie niezbędne sprzęty do przygotowania rodzinnego posiłku. Sercem nieruchomości jest salon z wygodnymi kanapami i trzaskającym kominkiem w tle. W drugim pokoju mamy dużo miejsca, zmieścimy tu duży stół jadalniany z krzesłami, komody czy ściankę TV. 
Większość mebli widocznych na zdjęciach może pozostać w nieruchomości w cenie.

DODATKOWE INFORMACJE

Przy domu jednorodzinnym pobudowany jest budynek gospodarczy.
Stan prawny nieruchomości to pełna własność z księgą wieczystą. Dom nie jest zadłużony, nie posiada też hipoteki.

PODSUMOWANIE

Jeśli szukasz niedużego domu z dużą działką, chcesz odpocząć od codziennych obowiązków to ta nieruchomość jest dla Ciebie.

Zapraszam na prezentację nieruchomości!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre