Sprzedaż
728930
Rowy
(gm. Wróblew)
599 360 zł

Na sprzedaż jest bardzo interesujący budynek po starej szkole podstawowej w Rowach, wybudowany w latach 50-tych, położony na pięknej działce o powierzchni 1655,69 mkw. Wieś Rowy mieści się zaledwie 15 km od Sieradza. Mamy stąd szybki dostęp do trasy S8, 1,40h do Wrocławia, 50min do Łodzi. W drugiej połowie XVI wieku wieś Rowy była prywatną wsią szlachecką. Powiat sieradzki, gmina Wróblew.

BUDYNEK jest murowany, z cegły, posiada niezwykły charakter. Przez dużą ilość okien wpada do środka mnóstwo światła. Wielkie przestrzenie dają ogromne możliwości do aranżacji wymarzonych pomieszczeń. Nieruchomość, jest dwupoziomowa. Wejście na pierwsze piętro zlokalizowane jest w osobnym wejściu, co umożliwia stworzenie dwóch odrębnych jednostek mieszkaniowych. Nieruchomość posiada piwnicę oraz poddasze użytkowe. Dach obecnie posiada nowe odeskowanie i pokryty jest papą. Na terenie posiadłości znajdują się także budynki gospodarcze. Powierzchnia budynku wynosi około 362mkw. (liczona bez piwnicy i poddasza).

DODATKOWE INFORMACJE
Działka numer 186/11.
Całkowita powierzchnia nieruchomości gruntowej to 6 296 mkw.
Do Nieruchomości prowadzi droga asfaltowa. Całość działki ogrodzona jest płotem betonowym, od przodu siatką. Doprowadzona jest kanalizacja oraz szambo.

PODSUMOWANIE
Budynek po starej szkole podstawowej w Rowach to nieruchomość, której szczególnym atutem jest świetna lokalizacja. Inwestor, który ceni sobie ciszę oraz spokój znajdzie tutaj wszystko, czego potrzebuje. Ogromny teren wokół budynku to idealne miejsce na stworzenie dodatkowej przestrzeni. Nieruchomość ma ogromy potencjał, który dostrzegą szczególnie Ci, którzy marzą o stworzeniu miejsca przyjaznego innym. 

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre