Sprzedaż
710948
Kupowo-Folwark
(gm. Szypliszki)
869 360 zł

Marzy Ci się by spakować wszystko i wyjechać do … Kupowo-Folwarku?
Wspaniały teren pod granicą Litewską już dziś jest dostępny do zakupu dla Ciebie!

Kliknij tutaj aby obejrzeć prezentację wideo.

OKOLICA

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kupowo-Folwark, gmina Szypliszki, województwo podlaskie. Sama działka sąsiaduje z granicą litewską, co daje nam możliwość korzystać trochę z Polski, trochę z Litwy 🙂 Możemy z posiadłości udać się w stronę Suwałk, gdzie dotrzemy w 30 minut lub w kierunku stolicy Litwy czyli Wilna w zaledwie 2 godziny i 30 minut samochodem!

Ta malownicza okolica świetnie sprawdzi się pod agroturystykę,  jak i pozwoli nam dostosować nasz styl życia pod slow life. Tutaj będziemy mogli zwolnić i żyć w zgodzie z naturą. Ciągnące się na horyzoncie zielone tereny wśród nizin i wyżyn wprowadzą nie jedną osobę w zadumę! 

DODATKOWE INFORMACJE

–  Nieruchomość gruntowa, którą przedstawiam, składa się z działek o numerach 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, które w sumie mają powierzchnie 119 110m2 o wymiarach ok. 222m x 536.
W centralnej części nieruchomości znajduje się budynek mieszkalny oraz budynki gospodarcze.

–  Do działki nr 4/1 są doprowadzone woda i prąd.

–  Dodatkiem do tej nieruchomości jest działka o numerze 12/2, która jest położona niedaleko tego terenu.

–  Teren może pełnić dalej funkcje upraw rolniczych, natomiast świetnie również sprawdzi się pod farmę fotowoltaiczną czy też elektrownię wiatrową.

PODSUMOWANIE

Jeśli kochasz naturę i chcesz na dobre uciec z miasta to to wspaniałe miejsce zapewni Ci Twój azyl! Jeśli jednak widzisz w tym potencjał inwestycyjny to tym bardziej zapraszam do kontaktu!

Jakub Dunaj
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 608 550 568
j.dunaj@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre