Sprzedaż
704292
Wola Wężykowa
(gm. Sędziejowice)
299 360 zł

Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż z możliwością zaaranżowania własnego wykończenia. Dom z 2 budynkami gospodarczymi na działce o powierzchni 3000 mkw.

OKOLICA

Budynek o powierzchni 68,7 mkw położony w Woli Wężykowej, powiat Łaski, gmina Sędziejowice, w pobliżu którego przepływa rzeka grabia. Sielski klimat wokół daje poczucie spokojnego codziennego życia.
W oddalonych o 5 km Sędziejowicach znajdziemy supermarkety, przedszkole, szkoły jak różnego typu punkty handlowo-usługowe. 
Niecałe 20 minut samochodem zajmie dojazd do Łasku lub Zduńskiej Woli, a w 50 minut przedostaniemy się do Łodzi.

BUDYNEK

Nieruchomość została wybudowana w okolicach lat 50 i do tej pory była wykorzystywana od wiosny do jesieni. Działka i ogród są bardzo zadbane i posiadają wiele różnego rodzaju nasadzeń. Aktualnie dom przeszedł już wiele modernizacji we wnętrzu. Podłogi odnowione w najnowszej technologii z wyłożonym styrodurem. Wymienione instalację elektryczne, kanalizacyjne i hydrauliczne. Do pełnego wykorzystania w okresie zimowym można zastosować ogrzewanie, ponieważ budynek posiada 2 kominy
Budynek jest położony przy drodze asfaltowej w odstępie od ruchliwej ulicy. 
Znakomity do wypoczynku jak i całorocznego zamieszkania.

POMIESZCZENIA

Wnętrze skrywa przestronne pomieszczenia. Wchodzimy do korytarza, z którego dalej przechodzimy do przedpokoju. Tutaj widnieją trzy odrębne wejścia do dyspozycji. Salon z aneksem kuchennym i dwa oddzielne pokoje, mniejszy oraz większy. Okna wychodzą na stronę północną i południową. Z korytarza dostaniemy się do łazienki, która ma podłączone wszelkie instalację, a jej wnętrze pozostaje do dokończenia wedle upodobań. 
Pomieszczenia gospodarcze znajdujące się na podwórku mogą pełnić rolę przechowywania narzędzi oraz sprzętów. W pierwszym została zamontowana beczka, pod której strumieniem możemy orzeźwić się i oczyścić po pracach w ogrodzie. Drugie można przekształcić pod garaż rozbudowując wjazd dla auta. 

DODATKOWE INFORMACJE

W pomieszczeniach występują drewniane okna.
Brak ogrzewania centralnego. 2 kominy umożliwiają jego założenie.
Drewniany strop.
Posiada księgę wieczystą wolną od zadłużeń.
W skład nieruchomości wchodzi dom 68,7 mkw, działka 3000 mkw.
PODSUMOWANIE 

Dzięki lokalizacji nieruchomość jest doskonałą oazą spokoju w otoczeniu natury. Dom nie jest całkowicie wyremontowany, wobec tego umożliwia właścicielom dokończenie i aranżacje wedle własnych potrzeb.

Obejrzyj nieruchomość na żywo, aby móc w pełni poczuć jej potencjał i stworzyć idealne miejsce do życia. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre