Sprzedaż
695578
ul. Cedrowa
Zduńska Wola
(gm. Zduńska Wola)
899 360 zł

Na sprzedaż przedstawiam mały dom parterowy o powierzchni 85,95 mkw w Zduńskiej Woli.
Dom został wybudowany w 2018 roku na działce o powierzchni 905 mkw.

W skład nieruchomości wchodzą:
– wiatrołap 4,52 mkw.
– hol 6,39 mkw.
– salon  30,87 mkw.
– kuchnia otwarta na salon 8,35 mkw.
– sypialnia 14,21 mkw.
– sypialnia 12,21 mkw.
– łazienka 5,44 mkw.
– WC 1,98 mkw
– kotłownia 1,98 mkw

Do opisywanej nieruchomości prowadzi nas utwardzona droga. Teren wokół domu jest ogrodzony oraz obsadzony krzewami. Na działce za domem jest duża altana, na której jest rozprowadzone subtelne oświetlenie, które wieczorami tworzy uroczy klimat. 

Po wejściu do domu znajdujemy się w wiatrołapie. Dalej z korytarza z prawej strony wchodzimy do kotłowni, w której jest pralka oraz instalacja do pompy ogrzewającej cały dom. Następnie mamy ubikację z umywalką, a z lewej strony przechodzimy do dwóch sypialni, które obecnie służą jako pokoje dziecięce. W pobliżu sypialni mamy łazienkę,
w której znajdziemy wannę oraz prysznic.

Dalej rozpościera się duży salon. Jest tutaj wystarczająco miejsca, aby umieścić wielką kanapę, na której wygodnie odpoczniemy oraz stół do spożywania wspólnych posiłków. Z salonu wychodzimy na piękny taras, który jest częściowo osłonięty drewnianą ścianką i sufitem. Ogrodowe meble sprawiają, iż taras stanowi doskonałe, dodatkowe miejsce do relaksu. Z tarasu rozpościera się widok na zieloną część terenu z zadbanym trawnikiem oraz klimatyczną altankę. Na działce znajduje się wygodna huśtawka oraz miejsce do grania w koszykówkę.

Z pokoju dziennego wejdziemy do kuchni, która jest urządzona w nowoczesnym stylu. Kuchnia jest w pełni wyposażona w piekarnik, zmywarkę, lodówkę, kuchnię gazową. Okno zapewnia wystarczającą ilość światła, tworząc jasny i przyjazny klimat.

Na podłodze całego domu zastosowano panele w kolorze naturalnego drewna. Dom jest ogrzewany za pomocą pompy ciepła, w całym domu rozprowadzono ogrzewanie podłogowe.

Jest to wolnostojący parterowy budynek mieszkalny jednorodzinny o konstrukcji murowanej. Cechuje się zwartą bryłą, pokrytą dachem czterospadowym o kątach nachylenia połaci 30%. Ławy żelbetowe zbrojone podłużnie prętami i poprzecznie strzemionami. Wysokość ław i stóp to 40 cm. Ściany zewnętrzne o grubość 30 cm oraz  ściany wewnętrzne o grubości 25 cm murowane są z bloczków betonowych. Zastosowano system stropowy technobeton, więźba dachowa typu płatwiowo-kleszczowego z drewna klasy C24.

Na podwórku znajduje się mały blaszany garaż.

Dom jest gotowy do prowadzenia. Do zamieszkania zachęca niedalekie sąsiedztwo miasta.

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na pytania, umówimy się na oglądanie nieruchomości na żywo 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre