Sprzedaż
683957
ul. Romualda Mielczarskiego
Łódź Stare Polesie
(gm. Łódź)
239 360 zł

Szukasz kompaktowego mieszkania w sercu Łodzi? Mamy dla Ciebie idealną propozycję na ulicy Mielczarskiego 16, zaledwie 400 m od Manufaktury!

To przytulna mikrokawalalerka o powierzchni 16 mkw zachwyci Cię swoją lokalizacją i funkcjonalnością. Znajduje się na parterze kamienicy po rewitalizacji, a cała okolica poddana jest projektowi przebudowy, co dodatkowo podnosi atrakcyjność tego miejsca.

Mieszkanie składa się z pokoju z wydzieloną strefą wypoczynkową, gdzie znajdziesz wygodne łóżko, oraz częścią dzienną z miejscem do spożywania posiłków. Aneks kuchenny sprawia, że codzienne gotowanie staje się przyjemnością. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie kompaktową przestrzeń, gdzie wszystko jest pod ręką.

Co więcej, mieszkanie jest w pełni wyposażone – od lodówki, pralki po sofę, stolik z krzesłami i ekspres do kawy. Wszystko gotowe do natychmiastowego zamieszkania!

To także doskonała inwestycja pod wynajem, zarówno długo- jak i krótkoterminowy. Nawet klamki na kod sprawiają, że można zdalnie obsługiwać najemców, co podnosi komfort zarządzania nieruchomością.

Mieszkanie zostało poddane generalnemu remontowi, wymienione zostały instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjna. Dodatkowo, niski czynsz w wysokości jedynie 250 zł sprawia, że utrzymanie tego miejsca jest bardzo ekonomiczne.

W ofercie mamy aż 5 kawalerek na sprzedaż pod tym samym adresem. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre