Sprzedaż
681150
ul. gen. Józefa Bema
Łódź Julianów
(gm. Łódź-Bałuty)
1 200 000 zł

Przedstawiam Państwu nieruchomość składającą się z dwóch działek przy ulicy Bema na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Łodzi – na Julianowie. 

Na działkach znajduje się budynek o powierzchni całkowitej: 289 m2.

To idealna propozycja dla inwestora, który wybuduje na tej działce dwa lub trzy domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej!

Właściciele posiadają  dwie wstępne koncepcje architektoniczne – jedna uwzględnia pozostawienie istniejącego budynku i jego adaptację na biura, magazyny, siłownię, salę spotkań itp., a druga uwzględnia wyburzenie istniejącego budynku i stworzenie 3 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Link do filmu po kliknięciu.

OKOLICA

W pobliżu znajdują się domy jednorodzinne oraz zabudowa szeregowa. Nieruchomość znajduje się w miejskim planie zagospodarowania przestrzennego nr uchwały LXVI/1686/18. W zakresie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu oraz zasad ochrony i kształtowania ładu przestrzennego ustala się typologię zabudowy – budynki w zabudowie szeregowej. Z informacji uzyskanych w Urzędzie Miasta na danej działce można wybudować trzy szeregowce.

Piękna zieleń i drzewa są ogromną atrakcją dla tej nieruchomości. Stąd zaledwie 1km do Parku im. Adama Mickiewicza Nie bez przyczyny Julianów uznawany jest za najbardziej elegancką część Łodzi!

DZIAŁKI

Nieruchomość składa się z 2 działek: 83/41 o powierzchni 517 m2 oraz 83/44 o powierzchni 466 m2. Łączna powierzchnia gruntu to 983 m2.

Szerokość frontowa działek to ok. 29m. Głębokość po prawej stronie ok. 24m, po lewej ok. 45 m.

BUDYNEK

Obecnie na działkach znajduje się wolnostojący, murowany budynek gospodarczy o charakterze socjalno-biurowym, zgłoszony do użytkowania w 1991 r. Do budynku doprowadzony jest gaz, kanalizacja, woda i prąd.

POMIESZCZENIA

W budynku znajdowały się biura i magazyn. Jest to idealne miejsce dla prowadzenia działalności gospodarczej. Rozkład umożliwia stworzenie 7 pomieszczeń biurowych.

PODSUMOWANIE

Nieruchomość zlokalizowana jest w idealnej części Łodzi! Budynek, który obecnie znajduje się na działkach może zostać wykorzystany w obecnym stanie, rozbudowany bądź zburzony. Nowy właściciel może wybudować tutaj atrakcyjne szeregowce, które z pewnością jeszcze bardziej uatrakcyjnią to miejsce.

Jeśli zainteresowała Państwa ta oferta, zapraszam na prezentację budynku i działek 🙂

Iwona Dobrynin
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 502 517 862
i.dobrynin@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre