Sprzedaż
676822
Balcerów
(gm. Skierniewice)
114 360 zł

Szukasz przestrzeni do życia poza miastem? Miejsca, w którym wypoczniesz i nabierzesz sił. Które będzie dla Ciebie odskocznią od codzienności i pracy?
A może chcesz przenieść swój biznes i wybudować nową siedzibę?
Jeśli tak, to ta działka powinna Cię zainteresować!

OKOLICA
Nieruchomość o powierzchni 3615 mkw położona jest w miejscowości Balcerów. Zaledwie 8 minut jazdy samochodem od centrum Skierniewic. Taka lokalizacja sprawia, że nawet codzienne dojazdy do pracy, szkoły czy na zakupy nie są trudnością.

DODATKOWE INFORMACJE
Wymiary działki to ok. 27m x 137m x 25,5m x 146m. Całą powierzchnię stanowią w sumie trzy działki, a ich numery to 556/3, 556/4, 567/3.
Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego teren w części przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługi nieuciążliwe.

PODSUMOWANIE
Atrakcyjne położenie, spokój, cisza i przestrzeń to niewątpliwe atuty tej nieruchomości. Razem z szybkim dojazdem do miejskiej infrastruktury tworzą idealną kompozycję dla nowego właściciela. Chcesz wybudować dom, myślisz o działce rekreacyjnej, szukasz terenu pod firmę? Nie zwlekaj! Ta propozycja jest dla Ciebie.

Konrad Borkowski
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 505 862 662
k.borkowski@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre