Sprzedaż
676767
al. marsz. Józefa Piłsudskiego
Łódź Widzew
(gm. Łódź-Widzew)
199 360 zł

Prezentuję Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w samym centrum Łodzi przy skrzyżowaniu głównych ulic miasta: alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza. 

OKOLICA
Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie skrzyżowania trasy WZ i ul. Kopcińskiego. Tuż przy skrzyżowaniu zlokalizowane są liczne przystanki komunikacji miejskiej zapewniające bezpośredni dojazd w każdą część Łodzi. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się centrum Monopolis, biurowiec Imagine, Centrum Medyczne Luxmed oraz liczne punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne. Niecała przecznica dzieli nas od Parku Źródliska z wyjątkową instalacją Miliona Świateł oraz Palmiarnią Ogrodu Botanicznego.

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na trzecim ostatnim piętrze w budynku z cegły. Kamienica jest po termomodernizacji, a na jej terenie funkcjonuje monitoring. Przed budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Dzięki temu, że budynek znajduje się w głębi podwórza i otoczony jest pięknymi drzewami, zamiast dźwięków ruchliwej ulicy dociera do uszu jedynie śpiew ptaków i szum liści.

POMIESZCZENIA
Mieszkanie ma blisko 37 mkw i składa się z przestronnego salonu z wydzielonym aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni oraz łazienki i przedpokoju. Okna w mieszkaniu skierowane są na zachód, dzięki czemu pomieszczenia są pięknie doświetlone i można w nich cieszyć się promieniami słońca do późnych godzin wieczornych. Z okien rozpościera się widok na rozłożyste drzewa, dające poczucie intymności i kontakt z naturą. Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia, łazienka wymaga remontu. 

DODATKOWE INFORMACJE
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, w której znajduje się zakupiony nowy sprzęt i wyposażenie do łazienki, które przyszły właściciel może wykorzystać przy remoncie.
Ogrzewanie i wszystkie media są miejskie.
Stan prawny nieruchomości to pełna własność.
Budynkiem zarządza prężnie działająca wspólnota planująca liczne inwestycje.

PODSUMOWANIE
Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia z możliwością dostosowania go według własnych upodobań?
Zależy Ci na lokalizacji w centrum Łodzi z bezpośrednim dojazdem w każdą część miasta, lecz zamiast ulicznego szumu chcesz, aby budził Cię śpiew ptaków?

Idealnie trafiłeś – to mieszkanie jest dla Ciebie!
Zadzwoń i spotkajmy się na prezentacji!

Aleksandra Tartanus-Organka
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości
+48 500 026 816
a.tartanus-organka@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre