1 799 360 zł

D O M
Komfortowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej prawie 83 m2, usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 2.618 mpołożony w Starym Adamowie obok Aleksandrowa Łódzkiego. Dom został wybudowany w 2016 roku, posiada ogrzewanie piecem na ekogroszek wraz z instalacją ogrzewania podłogowego. Wzniesiony w technologii murowanej z cegły Porotherm, ocieplony 20 cm styropianem, kryty blachodachówką. 

W domu znajdują się:

 • Salon z jadalnią – 21,91m2
 • Półotwarta kuchnia – 7,70m2
 • Sypialnia główna – 13,74m2
 • Druga sypialnia – 9,71m2
 • Łazienka z wanną – 7,38m2
 • Toaleta z umywalką – 1,66m2
 • Wiatrołap – 4,57m2
 • Kotłownia –  7,3m2

W części dziennej znajduje się przestronny salon z jadalnią ze wspaniałym widokiem na ogród i okoliczne pola o powierzchni prawie 22 m2. Przy salonie znajdziemy częściowo otwartą kuchnię, która pozwoli nam na bezproblemowy kontakt z gośćmi czy rodziną podczas przyjęć, ale jej usytuowanie pozwala również na częściowe odseparowanie podczas gotowania czy prac w kuchni.

Do salonu przylega przytulny, zadaszony taras od strony zachodniej. Z powodzeniem możemy wypić tu poranną kawę czy spędzić czas z rodziną. Gdyby okazało się, że letnie, popołudniowe słońce jest nieco zbyt intensywne możemy schronić się na drugim tarasie od strony wschodniej. Tam znajdziemy doskonałe miejsce do wieczornych biesiad „pod chmurką”.

W części dziennej mamy również doskonale skomunikowaną toaletę z umywalką, która jest dostępna od razu po wejściu do domu.

W części prywatnej znajdziemy dwie ustawne i przestronne sypialnie. Pierwsza ma niemal 14m2, o wymiarach 4,56m x 3,06m. Druga oferuje powierzchnię prawie 10m2, o wymiarach 3,11m x 3,18m. Obie sypialnie charakteryzują się wspaniałymi oknami narożnymi oraz widokiem na ogród. W każdej z nich znajdziemy miejsce do wypoczynku oraz sporo cennego miejsca do przechowywania.

Do strefy nocnej przylega bezpośrednio przestronna łazienka z wanną, bidetem oraz toaletą i miejscem na pralkę o powierzchni ponad 7m2. Jest w niej przemyślane okno poziome, zapewniające dostęp światła słonecznego ale i odpowiednią intymność.

W domu możliwa jest w przyszłości również adaptacja poddasza ze względu na strop żelbetowy nad parterem.

Do części mieszkalnej posesji prowadzi osobny wjazd wraz z furtką, położone z dala od głównej ulicy, Dom znajduje się w tylnej części działki.

Ale dom to tylko połowa tego co ma do zaoferowania powyższa nieruchomość!

D Z I A Ł A L N O Ś Ć   G O S P O D A R C Z A

W pełni wyposażony zakład blacharsko-lakierniczy wraz z zapleczem socjalnym i biurem. Budynek wzniesiony w technologii stalowo-murowanej, z własnym C.O. oraz niezależnym szambem, docieplony, z nową elewacją. Znajduje się tam:

 • hala lakiernicza o powierzchni około 50m2,
 • hala do prac blacharskich o powierzchni około 100m2 wraz z dwoma podnośnikami samochodowymi w cenie,
 • zaplecze socjalne i biurowe o powierzchni około 50m2.

Otrzymujecie Państwo zatem GOTOWĄ działalność gospodarczą wraz z potrzebnym sprzętem oraz idealną do tego typu usług lokalizacją – przy drodze łączącej Aleksandrów z Poddębicami.

Alternatywnie budynek może pełnić funkcję zakładu mechaniki pojazdowej lub innej działalności usługowej, handlowej czy produkcyjnej – wedle potrzeb i wyobraźni przyszłego właściciela.

Dodatkowo, na posesji znajduje się budynek stalowy o powierzchni ponad 50m2 w technologii hali namiotowej – wykonany z blachy ocynkowanej z 20 letnią gwarancją. Budynek idealny do parkowania samochodów, przechowywania np. materiałów budowlanych, czy po prostu magazynowania.

Do dyspozycji nowego właściciela jest również garaż blaszany o powierzchni 40m2 z dwoma bramami wjazdowymi.

Działka posiada też ogromny, wyłożony kostką brukową plac w części frontowej – idealny przy prowadzeniu działalności w branży motoryzacyjnej, ale i przy innych rodzajach – skład opału, skład materiałów budowlanych itp.

Cała nieruchomość położona jest w świetnej lokalizacji – przy samej drodze nr 72. Niezależna brama wjazdowa od strony drogi wraz z miejscem do parkowania pojazdów przed linią ogrodzenia zapewni bezproblemową obsługę klientów, co jest niezwykle ważne przy prowadzeniu działalności. Takie położenie zapewnia stały dopływ klientów i bezproblemowy dojazd.

Jednocześnie część mieszkalna posiada niezależny wjazd od strony drogi wewnętrznej, co jest gwarantem ciszy i spokoju.

Cała posesja jest ogrodzona płotem panelowym na podmurówce betonowej. Działka ma również dwie bramy suwane

Dom i część usługowa mają dwa niezależne szamba po 10.000m3 każde. Woda pochodzi z sieci gminnej.

Nieruchomość jest świetnie skomunikowana, położona przy samym przystanku komunikacji zbiorowej (BUS Poddębice – Aleksandrów). Najbliższe sklepy czy punkty usługowe znajdują się w Bełdowie lub Aleksandrowie Łódzkim.

Ten dom i miejsce na działalność może być świetną okazją do rozpoczęcia pracy „na swoim”. Część gospodarczą można traktować również jako lokatę kapitału i np. przeznaczyć na wynajem.

Zadzwoń do mnie i umów się na prezentację już dziś i przekonaj się, że to nie tylko dom, ale i pomysł na biznes DLA CIEBIE!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre