Sprzedaż
659137
ul. Piastowska
Sieradz
(gm. Sieradz)
420 360 zł

Na sprzedaż, przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Sieradza przy ulicy Piastowskiej. Mieszkanie ma 63,6 mkw i jest położone na 4 piętrze. Idealnie mieszkanie dla rodziny z dziećmi.

OKOLICA
Mieszkanie znajduje się przy ulicy Piastowskiej 2. W pobliżu znajdują się liczne sklepy m.in. biedronka, żabka, galeria sieradzka; miejski ryneczek, szkoła, oraz przychodnie i apteka.

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Mieszkaniem zarządza Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Jest to blok z płyty a przed klatką znajdują się liczne parkingi.

 

POMIESZCZENIA
Prezentowane mieszkanie jest dobrze wyciszone i ciepłe.

Serce mieszkania to duży i bardzo przestronny salon z aneksem kuchennym liczący aż 27 mkw. Znajduje się w nim także wyjście na balkon.

Mieszkanie składa się również z 3 ustawnych pokoi: pierwszy z nich to pokój liczący ponad 7 mkw, który można zaadaptować jako garderobę. Drugi pokój po tej samej stronie mieszkania ma również ponad 7 mkw i pełni funkcję przytulnej sypialni. A trzeci i jednocześnie największy powierzchniowo pokój, bo ponad 10 mkw można zaadaptować np. jako pokój dla dziecka lub sypialnię.

W łazience znajduje się wanna i umywalka, a osobna toaleta pozwala na równoczesne korzystanie z obu pomieszczeń.

W korytarzu natomiast znajduje się duża zabudowana szafa.

DODATKOWE INFORMACJE
– mieszkanie jest bez zadłużeń
– mieszkanie posiada KW
– czynsz w wysokości około 570 zł
– komórka lokatorska o metrażu 5,16 mkw

PODSUMOWANIE

Jeśli zależy Ci na posiadaniu komfortowego i ustawnego mieszkania w centrum Sieradza, nie czekaj!
Zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre