Sprzedaż
655045
ul. Józefa Piłsudskiego
Łańcut
(gm. Łańcut)
1 699 360 zł

Przedstawiam Państwu nieruchomość gruntową w centrum miasta Łańcut.
Jest to idealna propozycja dla inwestora, który wykorzysta maksymalny potencjał działki oraz ukoronuje znajdującą się na działce willę „LUNA”!

Kliknij tutaj żeby obejrzeć prezentację wideo.

OKOLICA

Najbliższe sąsiedztwo nieruchomości to od frontu bloki, a na sąsiedniej działce  cztero kondygnacyjna nowa zabudowa deweloperska. Działka znajduję się w samym centrum miasta, więc na wyciągniecie ręki mamy wszelkie udogodnienia. Teren według studium uwarunkowań jest przedstawiony jako c1 – obszary wykształcone i kształtujące się tkanki miejskiej – obszar o najważniejszym znaczeniu dla centrum. Według informacji z urzędu miasta teren ma być objęty MPZP od sierpnia 2023 roku.

BUDYNEK

Zabytkowa Willa ” Luna „ wzniesiona w 1910 roku stanowi charakterystyczny przykład domu mieszczanina łańcuckiego z okresu przed I wojną światową o cechach architektury willowej zbliżonej do kręgów związanych z ordynacją łańcucką. Nada przyszłej inwestycji charakteru i oryginalności.

DODATKOWE INFORMACJE

Działka ma powierzchnię 2883mo wymiarach 38 m szerokości x 75.86 m długości.
Jest uzbrojona w wodę, prąd, gaz i kanalizację. 

PODSUMOWANIE

Nieruchomość położona w tak dobrej lokalizacji i wzbogacona o pełną infrastrukturę miasta pozwoli nam na stworzenie istnego arcydzieła czy po prostu spełnienie planu inwestycyjnego. Zadecyduj co to będzie dla ciebie. Czekam na twój telefon. 

Jakub Dunaj
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 608 550 568
j.dunaj@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre