Sprzedaż
651218
ul. Złota
Sieradz Woźniki
(gm. Sieradz)
299 360 zł

Polecam do sprzedaży budynek mieszkalny w spokojnej okolicy blisko zjazdu na S8. Budynek może służyć jako kwatery pracownicze.

Możliwość zamiany na mieszkanie w Sieradzu!!!

OKOLICA
Budynek o pow. 91,63 mkw położony na działce o pow. 273 mkw w Sieradz-Woźniki gm. Sieradz w pobliżu zjazdu na S8.
Mamy tu ogrom możliwości do spędzania czasu na lądzie, jak i na wodzie.
Decydując się na zakup budynku w tej okolicy możesz być pewny, że będziesz miał jak spędzać wolny czas. Dzięki licznym atrakcjom na łonie natury, każdy będzie mógł złapać chwilę oddechu, co wpłynie na regenerację sił i odzyskanie witalności.

BUDYNEK
Jest to budynek wybudowany w 2012 roku z pustaka ceramicznego, ściana zewnętrzna dwuwarstwowa, styropian, tynk mineralny. Strop to sufit podwieszany (płyta gips-karton, wełna mineralna).
Dach pokryty jest blachą dachówkopodobną na łatach drewnianych.
Do budynku doprowadzony prąd, woda i kanalizacja. Podwórko zagospodarowane jest kostką.  Budynek jest położony przy drodze asfaltowej z daleka od ruchliwej ulicy, co zapewnia ciszę i spokój.

POMIESZCZENIA
W budynku, który ma pow. 91,63 mkw znajduje się 6 pomieszczeń. Wchodzimy bezpośrednio do sali z barem, w której jest kominek. Po prawej stronie możemy wejść do pomieszczeń socjalnych i WC. Poprzez duże okna budynek jest doświetlony światłem dziennym.

DODATKOWE INFORMACJE
– budynek oddany do użytkowania w kwietniu 2012r.
– działka nr. 142, obręb 30
– budynek w trakcie przekształcenia na budynek mieszkalny
– budynek ogrzewany kominkiem

PODSUMOWANIE
Jest to budynek ze świetną lokalizacją, zarówno do prowadzenia firmy jak i po przekształceniu do zamieszkania na stałe oraz na spędzanie czasu w okresie letnim. Zaznamy tam ciszy i spokoju, a jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z udogodnień okolicy, to wszystko mamy na wyciągniecie ręki.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.


Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre