Sprzedaż
645220
ul. Pomorska
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
329 360 zł

Szukasz przestronnego mieszkania w centrum Łodzi, z którego będziesz mieć blisko do wszystkich najważniejszych miejsc w mieście?
Chciałbyś żeby jednocześnie było ciche, gotowe do zamieszkania i nie trzeba było się martwić o to gdzie zaparkować samochód?
Mam propozycję specjalnie dla Ciebie !

OKOLICA
Mieszkanie znajduje się na Łódzkim Śródmieściu, niedaleko ronda Solidarności. Lokalizację docenią z pewnością studenci Uniwersytetu Łódzkiego, do którego można dotrzeć na pieszo w niecałe 10 minut ! 
W niemal każdą część Łodzi można również dotrzeć komunikacją miejską, z pobliskiego przystanku odjeżdżają tramwaje linii 2, 3B, 5, 7, 9, 11B, 16 i 17 zatem wybór jest naprawdę duży.
Nie brakuje również niedaleko sklepów takich jak Lidl, Netto, Biedronka, aptek, czy restauracji. Do Manufaktury można dojechać autem w zaledwie 5 minut, a komunikacją miejską w ok. 10 minut.

BUDYNEK
Ogromną zaletą mieszkania jest jego położenie w głębi podwórka, realnie znajduje się ono od ulicy Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego dzięki czemu nie słychać w nim miejskiego gwaru.
Budynek jest w całości monitorowany, kamery znajdują się na podwórku jak i na klatkach.

POMIESZCZENIA
Otwierając drzwi do mieszkania wchodzimy do jasnego przedpokoju, zabudowanego pojemnymi szafami, które bez problemu pomieszczą wszystkie buty i kurtki. Wydzielone jest także wygodne i praktyczne siedzisko, dzięki czemu łatwiej będzie przygotować się do wyjścia.
Następnie po prawej stronie znajduje się duża kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt AGD ze stolikiem, przy którym można w spokoju zjeść posiłek czy wypić kubek ciepłej kawy o poranku.

Największym pomieszczeniem w mieszkaniu jest przestronny salon o powierzchni ok. 18 mkw, w którym znajdziemy duży stół z krzesłami, kanapę na której można odpocząć po całym dniu.
Przytulna sypialnia o powierzchni 15 mkw znajduje się od strony zachodniej dzięki czemu jest bardzo przytulna i klimatyczna. Stoi w niej pojemna szafa w zabudowie oraz komoda, w których na pewno nie zabraknie miejsca na ubrania i inne niezbędne rzeczy.
Ostatnim pomieszczeniem jest łazienka z toaletą i prysznicem, dzięki któremu poranne wyszykowanie będzie szybkie i przyjemne.

DODATKOWE INFORMACJE
Atutem nieruchomości jest zamknięte podwórko, na którym mieszkańcy mogą zaparkować swój samochód.
Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska.

PODSUMOWANIE
Jeżeli zależy Ci na zakupie wymarzonego mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić i cieszyć się swoim nowym M jest to propozycja idealna dla Ciebie !

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta – nie czekaj, skontaktuj się ze mną!

Magdalena Jachnik
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 609 993 050
m.jachnik@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre