Sprzedaż
643703
ul. Armii Krajowej
Pabianice
(gm. Pabianice)
599 360 zł

Jeśli szukasz przeuroczego mieszkania, całkowicie wykończonego i tym samym umożliwiającego szybkie wprowadzenie się, to to wyjątkowe miejsce jest właśnie dla Ciebie!

OKOLICA
Mieszkanie zlokalizowane jest w Pabianicach, województwo łódzkie. Do Portu Łódź mamy 5 minut samochodem. A w niecałe 15 minut dojedziemy do centrum Łodzi. W najbliższej przestrzeni odnajdziemy punkty spożywczo-usługowe, MC, KFC, NETTO, kościół, szkołę, pocztę i bank.

 

BUDYNEK

Blok został oddany do zamieszkania w 2015 roku. Powierzchnia użytkowa to 105,50 mkw. Do mieszkania przynależy garaż o powierzchni 20 mkw, który posiada oddzielną KW i można dodatkowo go zakupić.
Mieszkaniem zarządza Wspólnota mieszkaniowa GESTOR.

POMIESZCZENIA
Wchodząc do dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 105,50 mkw znajdujemy się w korytarzu, który posiada wyjście na pierwszy 6 – metrowy balkon. Przy samych drzwiach wejściowych po ich prawej stronie usytuowane jest WC ukryte pod schodami. Z korytarza bezpośrednio mamy przejście do przestronnej białej, zabudowanej kuchni wyposażonej w sprzęt AGD, a kolejno z niej do przytulnego salonu w kształcie kwadratu. Naszym oczom ukazuje się również wyjście na drugi 6 – metrowy balkon.

Piętro skrywa kilka dopracowanych i jednocześnie przytulnych pomieszczeń. Mieści się tu korytarz, z którego kolejno wchodzimy do łazienki, pokoju dziecka, w którym znajduje się duża zabudowana szafa; kolejno do dużej jasnej sypialni i garderoby.

DODATKOWE INFORMACJE
– wspólnota mieszkaniowa
– mieszkanie posiada KW
– czynsz około 800 zł (woda ciepła i zimna, ścieki, śmieci, opłata remontowa,ogrzewanie)
– wszystkie okna posiadają rolety (na piętrze rolety obniżające temperaturę i zaciemniające)

PODSUMOWANIE
Idealne mieszkanie dla osób ceniących sobie wygodę i przestrzeń oraz dla osób, które szukają gotowego mieszkania do wprowadzenia.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre