Sprzedaż
641201
ul. Łęgowa
Zapolice
(gm. Zapolice)
349 360 zł

Poszukujesz domu, który możesz wykończyć i zaaranżować w pełni pod siebie? Zależy Ci na wielu pomieszczeniach, które dają każdemu z domowników prywatność i przestrzeń?

Ten dom sprawdzi się świetnie dla rodziny. Bez przeszkód również zagospodaruje się w nim miejsce na prowadzenie działalności. 

OKOLICA

Dom położony jest we wsi Zapolice, w powiecie zduńskowolskim, województwie łódzkim. Wkoło kryją się liczne miejsca na dodatkowy wypoczynek, m.in. rzeka Warta i Widawka. Atrakcją na terenie gminy są liczne lasy oraz Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki. Dla miłośników wędkowania wspaniałe stawy rybne w Marżynku, jak i na starorzeczu w Strońsku. Znajdziemy tu wiele szlaków turystycznych i rowerowych, z których trafimy na liczne dolinki, obszary wydmowe i torfowiska. 

Sama nieruchomość położona jest na pobocznej ulicy dzięki czemu na co dzień poruszają się po nie jedynie nieliczne auta. Mała ilość gospodarstw wprowadza w stan sielskiego klimatu, gdzie człowiek regeneruję się i odpoczywa.
Dojazd w niecałe 10 minut do drogi S8, którą przedostaniemy się do Łodzi i Wrocławia.

BUDYNEK

Dom z poddaszem o powierzchni całkowitej 161,48 mkw. Działka 1503 mkw ogrodzona. Przed domem taras miejsce na taras, na którym można relaksować się i popijać kawkę.

Na podwórku znajduję się budynek gospodarczy oraz budynek mogący pełnić funkcję garażu z 3 stanowiskami.

Fundament betonowy zbrojony. W 2016r. przeprowadzono remont dachu pokrywając go
blacho dachówką. Wymieniono okna na dole na trzyszybowe i częściowo na górze. Wykonano nowe przyłącze elektryczne oraz wodne.

POMIESZCZENIA

Na parterze przygotowano wylewkę pod ogrzewanie podłogowe lub CO. Mieści się tu kuchnia i jadalnia połączona z salonem, 2 duże pokoje oraz łazienka z prysznicem i WC. Każde z wnętrz pozostaje do wykończenia i aranżacji wedle własnego gustu.

Poddasze przeszło generalny remont. Sufity podwieszane, oświetlenie LED, panele oraz płytki na podłogach. W 2 pokojach oddzielono przestrzeń na garderobę z wbudowanymi szafkami. Dodatkowe pomieszczenie można urządzić na spiżarnię lub schowek. W łazience znajduję się wanna i umywalka z miejscem na WC oraz pralkę.

DODATKOWE INFORMACJE

Księga wieczysta wolna od wszelkich obciążeń.
Woda doprowadzana ze stacji uzdatniania w Rembieszowie oraz szambo.
Kotłownia z oddzielnym wejściem z zewnątrz, dzięki czemu łatwo utrzymać czystość w domu. 

PODSUMOWANIE

Dom będzie doskonałą inwestycją, jeśli poszukujesz nieruchomość w korzystnej cenie z wielkim potencjałem.

Z wielką przyjemnością oprowadzę i przedstawię Państwu nieruchomość.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre