Sprzedaż
637848
ul. Łódzka
Poddębice
(gm. Poddębice)
1 750 360 zł

Posiadam do sprzedaży nieruchomość składającą się z trzech budynków usługowych w samym centrum Poddębic przy ul. Łódzkiej. 

MASZ POMYSŁ NA BIZNES, ALE NIE MASZ TAKIEJ GOTÓWKI W TEJ CHWILI?
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI W ROZŁOŻONEJ PŁATNOŚCI!!!

OKOLICA
Budynki o łącznej powierzchni 877 mkw położone są na działce liczącej 2356 mkw w Poddębicach przy samym rondzie. Decydując się na zakup nieruchomości w tej okolicy możesz być pewien, że będziesz miał dobre miejsce do prowadzenia biznesu.

BUDYNEK

Jeden z budynków to murowany, parterowy budynek o powierzchni 360 mkw. Składa się z części produkcyjnej i biurowej oraz obecnie jest wynajęty. Budynek ma ławy żelbetowe, zbrojenie betonowe, izolację poziomą papą na lepiku. Ściany zewnętrzne warstwowe, na zewnątrz cegła pełna palona, od wewnątrz cegła dziurawka, w środku styropian. Stropodach w jednej części oparty na kratownicy stalowej typu MOSTOSTAL, w drugiej części płyty kanałowe prefabrykowane oparte na podciągach żelbetowych wieloprzęsłowych wylewanych na mokro i opartych na słupach murowanych z cegły pełnej oraz na murze zewnętrznym. W budynku są okna drewniane podwójnie oszklone oraz okna PCV dwuszybowe. Na dachu dachówka karpiówka, w kotłowni komin stalowy.

Drugi budynek to nowo wybudowany dwupiętrowy budynek w stanie surowym zamkniętym ze wszystkimi mediami o powierzchni 490 mkw. Budynek posiada ławy, stopy i mury fundamentowe, betonowe zbrojone, izolację poziomą papą na lepiku, ściany zewnętrzne warstwowe, od zewnątrz mur z cegły, od wewnątrz mur z pustaków ceramicznych szczelinowych, wewnątrz izolacja z warstwy styropianu. W budynku na parterze posadzka jest betonowa, nad piętrem wylewka wyrównująca, stropy z płyt żelbetowych pełnych przemysłowych. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej typu płatwiowo-kleszczowego z dachówką karpiówką. Budynek posiada okna PCV podwójnie oszklone, brak tynków wewnętrznych. 

Trzeci budynek to portiernia o powierzchni 27 mkw, który znajduje się przy bramie wjazdowej. Posiada fundamenty z gruzobetonu, izolację poziomą papą na lepiku. Budynek ma ściany zewnętrzne z cegły pełnej palonej, posadzka betonowa, stropodach jednospadowy żelbetowy, ściany wewnętrzne z cegły pełnej palonej, tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, okna PCV dwuszybowe, na dachu dachówka karpiówka.

Do budynków doprowadzony prąd, gaz, woda i kanalizacja. Nieruchomość jest położona przy drodze asfaltowej, głównej drodze prowadzącej do Łodzi.

DODATKOWE INFORMACJE
– działka nr 2/4, obręb 8 miasto Poddębice

PODSUMOWANIE
Jest to budynek w świetnej lokalizacji do prowadzenia firmy. 

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre