Sprzedaż
637848
ul. Łódzka
Poddębice
(gm. Poddębice)
1 750 360 zł

Posiadam do sprzedaży Nieruchomość składającą się z  trzech budynków usługowych w samym Centrum Poddębic przy
ul. Łódzkiej. 

MASZ POMYSŁ NA BIZNES I NIE MASZ TAK DUŻEJ GOTÓWKI
W TEJ CHWILI?
MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NIERUCHOMOMOŚCI W ROZŁOŻONEJ PŁATNOŚCI !!!

OKOLICA
Budynki o łącznej pow. 877 mkw położone na działce o pow. 2356 mkw w Poddębicach przy samym rondzie.
Decydując się na zakup budynku w tej okolicy możesz być pewny, że będziesz miał dobre miejsce do prowadzenia biznesu.

BUDYNEK
Jeden z budynków to murowany, parterowy budynek o pow. 360 mkw składa się z części produkcyjnej i biurowej i jest obecnie wynajęty. Budynek ma ławy żelbetowe, zbrojenie betonowe, izolacja pozioma papa na lepiku. Ściany zewnętrzne warstwowe, na zewnątrz cegła pełna palona, od wewnątrz cegła dziurawka w środku styropian. Stropodach w jednej części oparty na kratownicy stalowej typu MOSTOSTAL, w drugiej części płyty kanałowe prefabrykowane oparte na podciągach żelbetowych wieloprzęsłowych wylewanych na mokro i opartych na słupach murowanych z cegły pełnej oraz na murze zewnętrznym.
W budynku są okna drewniane podwójnie oszklone oraz okna PCV dwuszybowe. Na dachu dachówka karpiówka, w kotłowni komin stalowy.

Drugi budynek to nowo wybudowany 2 piętrowy budynek w stanie surowym zamkniętym  z wszystkimi mediami o pow. 490 mkw.
Budynek posiada ławy, stopy i mury fundamentowe betonowe zbrojone, izolacja pozioma papa na lepiku, ściany zewnętrzne warstwowe, od zewnątrz mur z cegły, od wewnątrz mur z pustaków ceramicznych szczelinowych, wewnątrz izolacja z warstwy styropianu. W budynku na parterze posadzka jest betonowa, nad piętrem wylewka wyrównująca, stropy z płyt żelbetowych pełnych przemysłowych. Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej typu płatwiowo-kleszczowego z dachówką karpiówką. Budynek posiada okna PCV podwójnie oszklone, brak tynków wewnętrznych. 

Trzeci budynek to portiernia o pow. 27 mkw, który znajduje się przy bramie wjazdowej, który posiada fundamenty z gruzobetonu, izolacja pozioma papa na lepiku. Budynek ma ściany zewnętrzne z cegły pełnej palonej, posadzka betonowa, stropodach jednospadowy żelbetowy ściany wewnętrzne z cegły pełnej palonej, tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, okna PCV dwuszybowe, na dachu dachówka karpiówka.
Do budynków doprowadzony prąd, gaz, woda i kanalizacja. Budynek jest położony przy drodze asfaltowej, głównej drodze prowadzącej do Łodzi.

DODATKOWE INFORMACJE
– działka nr. 2/4, obręb 8 miasto Poddębice

PODSUMOWANIE
Jest to budynek ze świetną lokalizacją do prowadzenia firmy. 

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre