Sprzedaż
616810
ul. 11 Listopada
Łódź Radogoszcz
(gm. Łódź-Bałuty)
659 360 zł

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę dużego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej 81,25 m2, położonego na drugim piętrze budynku przy ulicy 11 Listopada w Łodzi. Choć lokal wymaga prac remontowych, oferuje on ogromny potencjał do stworzenia wymarzonej przestrzeni.

Na atrakcyjny układ mieszkania składają się 4 przestronne pokoje o powierzchniach: 21,81 m2 (pokój z dużym balkonem), 16 m2, 10,55 m2 oraz 9,03 m2. Ponadto, w skład nieruchomości wchodzi oddzielna kuchnia (6,63 m2), łazienka (3,08 m2) i osobne WC.

Istnieje również możliwość przebudowy kuchni i połączenia jej z sąsiadującym pokojem, co pozwoli na stworzenie obszernego pokoju dziennego z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 15,66 m2. Takie rozwiązanie umożliwi aranżację wnętrza zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Do mieszkania przynależą również dwie komórki lokatorskie, z czego jedna znajduje się na tym samym piętrze, zaledwie 2 metry od wejścia do lokalu.

Choć mieszkanie wymaga rozległych prac remontowych, stanowi doskonałą okazję dla osób ceniących możliwość stworzenia wnętrza według własnej wizji. Jest to niezaprzeczalna zaleta tej nieruchomości.

Dodatkowo, lokalizacja na spokojnym osiedlu Radogoszcz, w bliskim sąsiedztwie sklepów, restauracji, szkół, przystanków komunikacji miejskiej i kolei podmiejskiej zapewnia wygodę codziennego funkcjonowania. Mieszkanie położone jest niedaleko jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych Łodzi, a jednocześnie z dala od zgiełku ruchliwych ulic i otoczone zielenią, co zapewnia ciszę i relaks.

To wyjątkowa oferta dla tych, którzy szukają dużej, jasnej przestrzeni do indywidualnej aranżacji.

Zadzwoń i przekonaj się osobiście o potencjale tego mieszkania! To najlepszy sposób, by zobaczyć, jak bliskie ideału może być Twoje nowe miejsce zamieszkania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre