1 950 360 zł

Szanowni Państwo

Mam do zaoferowania  wyjątkową rezydencję (22 000 m2) w Wiączyniu Dolnym, znajdujące się z dala od zgiełku w atrakcyjnym usytuowaniu na pograniczu miasta Łódź-Widzew.

OKOLICA
Niewątpliwym atutem jest położenie nieruchomości, z dala od głównej drogi, ale z dobrym dojazdem do Łodzi, wystarczy 30 minut autem, by cieszyć się urokiem ul. Piotrkowskiej w piękny słoneczny dzień.

BUDYNEK
Dom z cegły w zabudowie parterowej z 2007 roku o powierzchni 230 m2, do którego przyłączony jest ogród zimowy (weranda) o powierzchni 30 m2 oraz wolnostojący garaż z drewutnią.

POMIESZCZENIA
Na uwagę szczególnie zasługuje tu przytulny salon z kominkiem, skąd można wyjść na ogród zimowy i delektować się ciszą, spokojem i widokiem na plantację borówki amerykańskiej, która znajduje się na posesji. Poza tym, dom składa się z 3 sypialni, jedna z przyłączoną łazienką, pokój wypoczynkowy (salon), kuchnia otwarta z jadalnią, a także mniejszą łazienką, małym pomieszczeniem gospodarczym, pralnią, jak i poddaszem nieużytkowym.

DODATKOWE INFORMACJE
Atutem nieruchomości jest oczyszczalnia ekologiczna  i woda ze studni głębinowej, szambo, ogrzewanie centralne (elektryczne) + pompa ciepła (zimno-ciepło), zasilaniem energii 3-fazowym, a żeby wszyscy domownicy czuli się bezpiecznie i nikt nie zakłócał tego spokoju, dom zabezpieczony jest w system alarmowy, drzwi i rolety antywłamaniowe, domofon / wideofon.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

Igor Stolarek
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 605 889 090
i.stolarek@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre