Sprzedaż
611299
Kuchary
(gm. Witonia)
310 360 zł

Witaj!

Chcesz żyć w zgodzie z naturą? Jesteś gotów zamieszkać na wsi, zająć się uprawą, hodowlą lub prowadzić agroturystykę?
Masz taką możliwość.

Proponuję Ci zakup ziemi wraz z domem, w miejscowości Kuchary, gmina Witonia o łącznej powierzchni 1,31 ha.

Na tę powierzchnię składają się dwie działki! Działka z numerem 42, na której usytuowany jest dom wraz z garażami i pomieszczeniami gospodarczymi, oraz działka numer 93, widoczne na zdjęciach satelitarnych. W tej chwili ziemia nie jest uprawiana. Grunty bardzo dobrej jakości, klasy: II, IIIa, IIIb,IVa, dlatego uprawa roślin na tych terenach to czysta przyjemność.

BUDYNEK

Dom z ogromnym potencjałem, o powierzchni około 180m2, tylko czeka na nowych właścicieli, którzy stworzą tam swoją bezpieczną przystań. Dom powstał w 1960 roku i wymaga generalnego remontu, aczkolwiek zostały już  poczynione pierwsze prace, tzn:

*wymieniono pokrycie dachu oraz drzwi wejściowe,
*2 bramy garażowe,
*okna PCV,
*częściowo została rozprowadzona nowa elektryka,
*w kilku pokojach wykonano nowe wylewki
*oraz nowe szambo ekologiczne

POMIESZCZENIA

Wchodząc do domu, stajemy w bardzo dużym, bo liczącym około 17m2 holu, który pełni też funkcję komunikacyjną, łącząc ze sobą wszystkie pomieszczenia znajdujące się w domu. Idąc w lewo, mamy cały węzeł sanitarny, począwszy od wc, przez łazienkę, docierając aż do pomieszczenia gospodarczego. Po prawej stronie znajduje się pokój z dużym oknem o powierzchni 16m2.
Idąc dalej, znajdziemy się w pomieszczeniu, które dotychczas pełniło funkcję kuchni (21,5m2), po obu jej stronach znajdują się duże pokoje, o powierzchni 22m2 i 24,5m2. Wszystkie pomieszczenia są bardzo widne i ustawne, dzięki czemu możesz zaaranżować je w dowolny sposób.
Na piętro, prowadzą nas murowane schody znajdujące się w holu. Tutaj masz możliwość wykorzystać powierzchnię w dowolny sposób, otwarta przestrzeń, okna dachowe, brak ścian działowych. Ograniczyć może Cię tylko wyobraźnia 🙂

OKOLICA

Nieruchomość jest świetnie położona! Z jednej strony jesteśmy na wsi i korzystamy ze wszystkich jej dobrodziejstw, z drugiej zaś, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba w 4 minuty (autem i 12 min rowerem) możemy znaleźć się w Witoni- czyli wsi, w której zlokalizowany jest nie tylko Urząd Miasta, ale także szkoły, przedszkole, przychodnia, sklepy, markety i wiele innych.

PODSUMOWANIE

Decydując się na tą nieruchomość otrzymujesz niesamowitą przestrzeń, ogromne możliwości i poczucie wolności.

Jeśli tak jak mnie, urzekło Cię to miejsce, zadzwoń i umów się na prezentację! 

Katarzyna Szpakowska
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 792 154 365
k.szpakowska@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre