Sprzedaż
605357
ul. Jana Kilińskiego
Zduńska Wola
(gm. Zduńska Wola)
289 360 zł

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,69 m2. Zlokalizowane jest ono na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku (bez windy). Położone jest  Zduńskiej Woli przy ul. Kilińskiego 31.

W skład nieruchomości wchodzą:
– salon z miejscem na aneks kuchenny 16,43m2 
– łazienka 3,16m2
– pokój 6,5m2
– pokój 13,5m2
– korytarz 13,5m2
– balkon
– komórka lokatorska 3,27m2

To miejsce, gdzie możesz stworzyć swoje własne, spersonalizowane środowisko, które odzwierciedla Twój charakter i preferencje. Odkryj mieszkanie, które jest gotowe do urządzenia salonu z aneksem kuchennym i dwóch oddzielnych pokoi.

Łazienka choć wymaga dokończenia, to oaza spokoju, gdzie cichy szum wody tworzy harmonijną symfonię relaksu i odprężenia. Każdy element to szansa na stworzenia prywatnej przestrzeni, w której odprężysz się po ciężkim dniu. 

Pokój gotowy, aby wizualizować każdy detal – od malowniczych tapet, po wyjątkowe wzory na podłodze. Pokój to płaszczyzna, na której Twój styl i osobowość nabierają życia.

Salon z miejscem na aneks kuchenny to miejsce, gdzie Twoje wizje stają się rzeczywistością. Nadaj wnętrzu charakteru i osobowość, co daje możliwość realizacji własnych wizji i twórczych pomysłów, by stworzyć wygodną przestrzeń do wypoczynku, pracy lub relaksu.

Przedpokój jest jak brama pełna obietnic i możliwości. To tutaj rozpoczynasz swoją przygodę, a każde otwarte drzwi odsłaniają nowe pomieszczenia i nieskończone możliwości.

Balkon, otaczający mieszkanie z jednej strony, rozświetla przestrzeń, dodając wizualnych kontrastów i zmysłowych bodźców. To nie tylko pusty pokój, to wolność i nieograniczone możliwości. 

Komórka lokatorska idealnie nada się do przechowywania w niej swoich skarbów.

Budynek wybudowany został w 1967 roku.

Malownicza lokalizacja pełna jest życia i oferuje wiele atrakcji, które sprawią, że zakochasz się w tym miejscu. Przepiękne parki i tereny zielone, gdzie można spacerować, biegać, czy po prostu odpoczywać na łonie natury. Nie zabraknie nam dużej dawki wiedzy, dzięki pobliskiej szkole, w której również jest basen kryty. W pobliżu znajdziemy także przystanek autobusowy i kolei. 

Czynsz miesięczny wynosi 363 zł, a budynek wspierany jest przez solidną wspólnotę mieszkaniową, co gwarantuje dbałość o jego stan i utrzymanie.

To unikalna propozycja, która pozwoli Ci stworzyć swoje wymarzone wnętrze, w harmonii z Twoją kreatywnością i preferencjami. Zapraszam do kontaktu i odkrycia możliwości, jakie oferuje to wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z 2023 roku w Zduńskiej Woli przy ulicy Kilińskiego 31. Przygotuj się na stworzenie własnej aranżacji i życia w otoczeniu komfortu, spokoju i inspirującej lokalizacji.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre