339 360 zł

Jeśli szukasz spokojnego miejsca, jesteś wielbicielem natury – to miejsce stworzone jest dla Ciebie. Na sprzedaż zagospodarowana działka z domkiem holenderskim.

Nieruchomość o pow. 4 143 mkw położona jest w miejscowości Kazimierzów. Jest to wieś w Polsce znajdująca się w województwie łódzkim, w powiecie poddębickim, w gminie Dalików. 
Działka położona jest w cichej, spokojnej okolicy; do Aleksandrowa Łódzkiego mamy ok.17 km, a do Poddębic zaledwie 5 km.

Numer ewidencyjny działki to 14/1.

Dla nieruchomości została wydana decyzja o Warunkach Zabudowy o treści: budowa  budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z urządzeniami budowlanymi. Powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni całej inwestycji do 15%. Szerokość elewacji frontowej 12 m z tolerancją do 20%, wysokość kalenicy głównej do 9 m, dach dwuspadowy lub wielospadowy ze spadkiem połaci do 45 stopni.

Do działki prowadzi droga asfaltowa, prąd i szambo znajdują się na działce.

Działka jest ogrodzona, zagospodarowana licznymi nasadzeniami; na działce znajduje się dom holenderski o powierzchni 38,59 m2 , w którym znajduje się: 
– salon z kominkiem  (gazowym) – 12,84 mkw
– aneks kuchenny – 5,74 mkw
– 2 sypialnie: 8,6 mkw oraz 8,9 mkw
– łazienka z prysznicem – 1,51 mkw
– osobne WC – 1mkw

Do domku dobudowany jest duży zadaszony taras o powierzchni 19,38 mkw. Na działce znajduje się również garaż blaszany oraz jest wykonane palenisko z grillem.

Nie przegap tej oferty! Jest to bardzo fajna lokalizacja do odpoczynku i złapania oddechu od gwaru miasta. Szum lasu, zapach drzew, śpiew ptaków to sceneria, której tutaj doświadczysz. Duża piękna działka w sąsiedztwie lasu, na której możesz zbudować dom swoich marzeń i zamieszkać. 

Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości, która wkrótce może być Twoja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre