329 360 zł

Jeśli szukasz spokojnego miejsca, jesteś wielbicielem natury – to miejsce stworzone jest dla Ciebie. Na sprzedaż zagospodarowana działka z domkiem holenderskim i własnym kawałkiem lasu.

Nieruchomość o powierzchni 4 143 mkw położona jest w miejscowości Kazimierzów. Jest to wieś w Polsce znajdująca się w województwie łódzkim, w powiecie poddębickim, w gminie Dalików. 
Działka położona jest w cichej, spokojnej okolicy – do Aleksandrowa Łódzkiego mamy ok. 17 km, a do Poddębic zaledwie 5 km.

Numer ewidencyjny działki to 14/1.

Dla nieruchomości została wydana decyzja o Warunkach Zabudowy o treści: budowa  budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z urządzeniami budowlanymi.
Powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni całej inwestycji do 15%,
szerokość elewacji frontowej 12 m z tolerancją do 20%,
wysokość kalenicy głównej do 9 m,
dach dwuspadowy lub wielospadowy ze spadkiem połaci do 45 stopni.

Do działki prowadzi droga asfaltowa. 

Działka jest ogrodzona, zagospodarowana licznymi nasadzeniami. Na działce posadowiony jest dom holenderski o powierzchni 38,59 mkw, w którym znajduje się: 
– salon z kominkiem gazowym – 12,84 mkw
– aneks kuchenny – 5,74 mkw
– 2 sypialnie: 8,6 mkw oraz 8,9 mkw
– łazienka z prysznicem – 1,51 mkw
– osobne WC – 1 mkw

Do domku dobudowany jest duży zadaszony taras o powierzchni 19,38 mkw. Na działce znajduje się również garaż blaszany oraz jest wykonane palenisko z grillem.

Nie przegap tej oferty! Jest to bardzo fajna lokalizacja do odpoczynku i złapania oddechu od gwaru miasta. Szum własnego lasu, zapach drzew, śpiew ptaków – to sceneria, której tutaj doświadczysz. Duża piękna działka w sąsiedztwie lasu, na której możesz zbudować dom swoich marzeń i zamieszkać. 

Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości, która wkrótce może być Twoja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre