Sprzedaż
600726
ul. Kolejowa
Stryków
(gm. Stryków)
2 300 360 zł

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, która zaczyna przynosić zyski od pierwszego dnia.

Lokal handlowo – magazynowy zlokalizowany jest przy ul. Kolejowej 30, praktycznie w samym centrum Strykowa. Do parku miejskiego dzieli go jedynie 600 metrów, a do najbliższego supermarketu – 700 metrów. Nieruchomość ma doskonały i szybki dostęp do autostrady.

Nieruchomość składa się z hali magazynowej z zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni 400 m², która obecnie funkcjonuje jako hurtownia pasz i nawozów. W przypadku kontynuowania obecnej działalności, właściciele oferują swoją wiedzę i wsparcie wdrożeniowe za dodatkową opłatą.

Magazyn ma wysokość 7 metrów i jest wyposażony w dwa wjazdy. Solidna, murowana konstrukcja z rozmieszczonymi co 4 metry słupami zapewnia funkcjonalność i trwałość.

Na terenie nieruchomości znajduje się również murowany młyn z rampą o powierzchni około 127 m². Stan ogólny młyna ocenia się jako dobry. Młyn można przekształcić w klimatyczną restaurację, salę na imprezy okolicznościowe, magazyn lub kwatery pracownicze. Wysokość pomieszczeń i możliwość zaprojektowania antresoli na każdym piętrze dodają mu ogromnego potencjału.

Działka o powierzchni 1814 m² jest utwardzona kostką, co umożliwia wjazd ciężarówek. Na tyłach znajduje się blaszany garaż.

Nieruchomość jest wolna od zadłużeń i posiada pełną własność z księgą wieczystą. Media takie jak woda, prąd, kanalizacja oraz gaz są podłączone do sieci miejskiej.

Jeżeli poszukujesz bezpiecznej inwestycji, która od pierwszego dnia zacznie generować zyski, ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre