Sprzedaż
598542
ul. Gdańska
Łódź Polesie
(gm. Łódź-Polesie)
419 360 zł

Polecam Państwu na sprzedaż duże jasne mieszkanie usytuowane przy ul. Gdańskiej 140.
Mieszkanie ma 63,71 mkw, a dzięki dużym przeszkleniom jest jasne i przestrzenne. To idealna propozycja zarówno dla studentów Politechniki Łódzkiej jak i dla rodzin, które szukają przytulnego mieszkania z dwoma niezależnymi sypialniami.

OKOLICA
Nieruchomość usytuowana jest w samym centrum miasta. Wychodząc z bloku mamy, 32m do Żabki,120m do McDonald’s, 450m do Politechniki Łódzkiej i 600m do Parku Poniatowskiego. W dosłownie kilka minut na pieszo dotrzemy do ulicy Piotrkowskiej bądź Galerii Łódzkiej. Nieopodal znajduje się również przedszkole i szkoła podstawowa.

BUDYNEK
Mieszkanie położone jest na 4 piętrze bloku z cegły po termomodernizacji z lat 60-tych.
Blokiem zarządza prężnia działająca wspólnota. 
Niebywałym atutem nieruchomości jest darmowy parking w podwórzu przeznaczony dla właścicieli. Blok znajduje się na terenie zamkniętym, zamontowana jest brama oraz furtka automatyczna z domofonem. 

POMIESZCZENIA
Mieszkanie składa się z 3 pokoi, zamykanej kuchni, holu i łazienki.
Sercem mieszkania jest ponad 18 metrowy salon, z pięknym drewnianym parkietem ułożonym w jodełkę oraz dużym balkonem przez, który wpada mnóstwo ciepłego światła dziennego. Pozostałe dwie sypialnie są od siebie niezależne.

Jedna z nich ma 12,8mkw. W pomieszczeniu usytuowane jest duże łoże, pojemna szafa, regały na książki, regał z szufladami oraz piękna i funkcjonalna zabudowa.
Następna sypialnia o metrażu 11 mkw może być przeznaczona jako miejsce do pracy, bądź drugi niezależny pokój.

Kuchnia ma 10mkw,  przy stole spokojnie zmieści się 5 osób. Dla wielbicieli gotowania będzie to cudowna przestrzeń, kuchnia jest świetnie zaprojektowana i ma aż 240cm blatu roboczego!
Właściciel pozostawia wszystkie sprzęty takie jak lodówka, piekarnik, kuchnia indukcyjna, pralka. Jest to niewątpliwy atut tej nieruchomości.

Zarówno w holu jak i w salonie mamy zabudowane szafy wnękowe, nie zabierają one przestrzeni w pomieszczeniach i są bardzo pojemne.

DODATKOWE INFORMACJE 

Stan prawny nieruchomości to pełna własność z księgą wieczystą.

PODSUMOWANIE

Jeśli chcesz mieszkać w centrum miasta, mieć blisko do Politechniki Łódzkiej bądź do pracy to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Nie wynajmuj i nie przepłacaj! Kup i zostań właścicielem swojej nieruchomości! 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre