Sprzedaż
597729
ul. Aleja T. Kościuszki
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
540 000 zł

Spacer wirtualny
Szukasz dobrego sposobu na zainwestowanie swoich pieniędzy? Mam dla Ciebie idealną propozycję!

Oferuję mieszkanie w samym centrum miasta podzielone na pokoje i przystosowane do najmu. Wszystkie 8 pokoi jest wynajęte, a umowy podpisane do końca września. Mieszkanie  przynosi około 5000 zł zysku miesięcznie.

OKOLICA:
Ulica Kościuszki jest jedną z głównych ulic Łodzi, samo mieszkanie znajduję się 2 minuty piechotą od Piotrkowskiej, co czyni lokalizacje idealną dla najemców. 

Położenie w samym sercu Łodzi jest dla tego mieszkania kluczowym atutem i przyczynia się do tak dużego zainteresowania ze strony najemców. Oprócz bliskości Piotrkowskiej, dojazd do innych głównych części Łodzi zajmuje tylko ok 10 minut dzięki bliskości głównych linii komunikacji. Na ulicy Kościuszki jeżdżą tam takie tramwaje jak: 11B, 7, 3B, 2

BUDYNEK:
Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy, o którą troszczą się jej mieszkańcy.
Do kamienicy wchodzi się przez bezpieczny i zamykany dziedziniec, na który istnieje możliwość wjazdu samochodem.

POMIESZCZENIA:
Lokal ponad 90mkw(108,9mkw użytkowej) i składa się z 8 pokoi:
1- 7 mkw
2- 7 mkw
3- 7 mkw
4- 7 mkw
5- 8 mkw
6- 11 mkw
7- 11 mkw
8-  8 mkw
Każdy pokój jest w pełni umeblowany i przystosowany do wynajmu. W dwóch pokojach znajdują się antresole zwiększające ich całkowitą powierzchnię użytkową. 

W części wspólnej znajduje się nowoczesna i w pełni wyposażona kuchnia ze stołem jadalnym. Kuchnia została odpowiednio przystosowana do mieszkania pod wynajem, na co wskazuje bardzo duża ilość szafek i dwie duże lodówki. 

W mieszkaniu znajdziemy również dwie łazienki z prysznicami i toaletami.

Całe mieszkanie było remontowane z myślą o wynajmie i jest do tego doskonale przystosowane. Założeniem było wykorzystanie przestrzeni w jak najbardziej efektywny sposób i ten cel został w 100% osiągnięty.

DODATKOWE INFORMACJE:
Mieszkanie było remontowane ok. 2 lata temu. Po dwóch latach pojawiło się delikatne zużycie szczególnie w części wspólnej, ale nie jest to czynnik przeszkadzający lokatorom w codziennym użytkowaniu. 

PODSUMOWANIE:
Nieruchomość, którą oferuję jest zdecydowanie przystosowana do celów inwestycyjnych, przy aktualnych wzrostach cen wynajmu jak i cen nieruchomości wydaje się doskonałą lokatą kapitału i uchronieniem go przed inflacją. Lokalizacja w centrum zapewnia ciągły dopływ najemców, nawet w czasach pandemii. Jeśli jesteś zainteresowany ciągłym i pewnym przychodem to nieruchomość jest dla Ciebie!

Karol Lewandowski
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 506 848 019
k.lewandowski@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi pośrednikami.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre