369 360 zł

Na sprzedaż dom z ogrodem w centrum miasta Sieradz przy ulicy Żabiej. Budynek jest murowany, parterowy, ocieplony, powierzchnia 78m2, 3 pokoje, zbudowany na działce 1456 m2. 

W skład nieruchomości wchodzą:
PARTER
– salon (20m2)
– kuchnia (12m2)
– korytarz (5m2)
– łazienka z ubikacją (3m2)
– pokój (10m2)
– pokój (22m2)
– ganek (6m2)
PODDASZE
GARAŻ

Na teren prezentowanej nieruchomości wchodzimy bezpośrednio od ulicy Żabiej. Teren jest ogrodzony siatką, mamy bramę oraz furtkę. 
Chodnikiem, położonym wzdłuż zielonego trawnika, dojdziemy do wejścia głównego domu. Tuż za drzwiami wejściowymi wita nas ganek, w którym znajduje się piec na ekogroszek. Dalej mamy korytarz, z którego po lewej stronie dostaniemy się do kuchni i salonu oraz łazienki, a po prawej stronie mamy wejście do dwóch pokoi dziennych.

Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, kuchenkę gazową, zlew dwukomorowy. Jasna glazura ścian, razem z oknem, doskonale rozświetlają pomieszczenie. Salon posiada dwa duże okna, z jednego widzimy całą przednią część działki z wejściem na posesję. Jest tutaj widno i przyjemnie. Kanapa umożliwia wygodne oglądanie telewizji a stół znajdujący się po środku pokoju pozwala na wspólne spożywanie obiadów lub rodzinne picie kawy przy kawałku ciasta.

W prawej części domu znajdują się jeszcze dwa pokoje, mniejszy oraz większy, które możemy zaaranżować na miejsce do pracy, lub na garderobę oraz dużą sypialnię.
W łazience mieści się wanna, umywalka, oraz toaleta.

Nad całą powierzchnią parteru znajduje się poddasze, które daje nam dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy rzadziej używanych.

Z prawej strony domu mieści się murowany garaż o powierzchni 15m2, który posiada również swoje ogrzewanie, mamy tu piec węglowy. Dla majsterkowiczów to idealne miejsce nawet w zimie.

Działka o powierzchni 1456 m2 posiada również piękny, duży ogród, tuż za domem, w którym rosną drzewa owocowe. Można zapomnieć, że jest się w centrum miasta i zrelaksować się na leżaku wśród zapachu trawy i drzew. Zaraz za ogrodzeniem jest ścieżka rekreacyjna oraz urokliwy staw wędkarski.

Budynek jest murowany, dach jednospadowy pokryty grubą papą. Dom jest ocieplony, otynkowany, ogrzewany piecem na ekogroszek, rozprowadzone centralne ogrzewanie.

Doprowadzone są media miejskie (kanalizacja, wodociąg)

Nieruchomość mieści się zaledwie parę minut od pięknej starówki Sieradza, gdzie spacerem możemy udać się na lody, kawę czy np. Muzeum Ziemi Sieradzkiej. W pobliżu jest park im. Adama Mickiewicza, park MOSIR, płynie rzeka Żeglina, a dodatkowo jest jeszcze Park Etnograficzny. Nie możemy pominąć faktu, iż jest także pełna infrastruktura miejska, jak szkoła, przedszkole, apteka czy centra handlowe.

Dom z działką i ogrodem na osobności a jednak w centrum miasta jest doskonałą alternatywą dla mieszkania w bloku. 
Z przyjemnością opowiem Ci więcej na naszym spotkaniu. Wspólnie porozmawiamy o możliwościach zakupu, a także Twoich potrzebach. Zapraszam 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre