Sprzedaż
588329
Dobroń Duży
(gm. Dobroń)
415 360 zł

Z przyjemnością przedstawiam Państwu uroczy dom na wsi, położony w malowniczej okolicy lasów i łąk w miejscowości Dobroń Duży, na terenie gminy Dobroń.

Ten urokliwy dom, pomimo swojego wieku, zachowuje swoją solidność i stabilność konstrukcji. Jednakże, ze względu na lata użytkowania, dom wymaga odświeżenia, co pozwoli mu odzyskać pierwotny blask. Dach został pokryty papą rok temu. Dom jest docieplony. Okna oraz grzejniki zostały częściowo wymienione.

Dom jest doskonale położony ! Znajduje się w odległości 10 km od Pabianic, 19 km od Portu Łódź oraz 9 km od Łasku, co zapewnia doskonałą komunikację z pobliskimi większymi miastami.

Na działce o powierzchni 6300 mkw znajduje się urokliwy, parterowy dom o powierzchni użytkowej 92,43 mkw. Budynek ten jest owocem rozbudów na przestrzeni lat  i modernizacji. Pierwsze mury powstały już w roku 1955, po czym w latach 1968 i 1983 dom był sukcesywnie powiększany, aby zapewnić więcej przestrzeni i komfortu. W roku 1990 dodano także garaż o powierzchni 25,25 mkw, co znacząco zwiększyło funkcjonalność nieruchomości. Całkowita powierzchnia zabudowy, wraz z budynkami gospodarczymi, wynosi imponujące 168,58 mkw.

Wnętrza domu stanowią prawdziwe pole do popisu dla nowych właścicieli, którzy mogą je zaaranżować według swoich indywidualnych upodobań i potrzeb. Dzięki temu, możliwe jest stworzenie wnętrz, które będą idealnie dopasowane do stylu życia oraz preferencji nowych mieszkańców.

Działka, na której znajduje się ten uroczy dom, to nie tylko miejsce pełne uroku, ale także różnorodności. Oferuje ona 6300 mkw, z czego część jest wyznaczona jako teren budowlany, pozwalając na ewentualne rozbudowy lub modyfikacje, podczas gdy pozostała część jest wykorzystywana rolniczo, co dodaje uroku i naturalnego piękna temu otoczeniu.

Dom parterowy składa się z jasnej dużej kuchni o powierzchni 13,43 mkw z oknami skierowanymi na podwórko, idealnej do przygotowywania i spożywania posiłków w gronie rodziny.

W przestronnym salonie o powierzchni 28 mkw, również z oknami skierowanymi na południe, miło można spędzić czas w gronie najbliższych. Salon posiada kilka punktów świetlnych, co zapewnia doskonałe oświetlenie. Duży grzejnik gwarantuje utrzymanie ciepła nawet w najzimniejsze wieczory zimowe. Drewniana podłoga dodaje klimatu tej przestrzeni, a jasny kolor ścian wprowadza pozytywny nastrój.

Dwa ustawne pokoje o powierzchni 16,5 i 19,5 mkw mogą służyć jako sypialnie lub gabinet.

Łazienka z prysznicem utrzymana jest w neutralnych beżowych barwach i doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Jej powierzchnia wynosi niewielkie, lecz funkcjonalne 4,15 mkw.

W kotłowni znajduje się piec na paliwo stałe, a woda pochodzi ze studni głębinowej.

W odległości 1,5 km znajduje się „centrum” wsi Dobroń, gdzie dostępne są sklepy spożywcze, restauracje, apteka oraz dobrze rozwinięte połączenie komunikacyjne. Autobusem w kilkanaście minut można dojechać do Pabianic, a ze stacji kolejowej Dobroń do Łodzi Kaliskiej w 23 minuty!

Dzieci mogą rozwijać swoją edukację w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dobroniu, znajdującej się przy ulicy Sienkiewicza. Do szkoły można dojechać w 5 minut.

Zastanawiasz się jak wyglądają wnętrza tego domu ?. Zadzwoń i umów się na prezentację !

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre