Sprzedaż
581229
ul. Uniejowska
Sieradz
(gm. Sieradz)
75 360 zł

Polecam do sprzedaży zagospodarowaną działkę rekreacyjną ROD. Jest to działka znajdująca się na terenie rodzinnych ogródków działkowych Żwirek w Sieradzu, w spokojnej okolicy blisko zjazdu na S8. 

OKOLICA
Działka o pow. 403 mkw znajduje się w Sieradzu przy ul. Uniejowskiej gm. Sieradz w pobliżu zjazdu na S8.
Mamy tu ogrom możliwości do spędzania wolnego czasu.
Decydując się na zakup działki ROD w tej okolicy możesz być pewny, że będziesz miał jak spędzać wolny czas. Dzięki licznym atrakcjom na łonie natury, każdy będzie mógł złapać chwilę oddechu, co wpłynie na regenerację sił i odzyskanie witalności.

BUDYNEK
Jest to budynek użytkowy, który ma podłodze o pow. 50 mkw, oraz piwnicę o pow. 25 mkw. Dach pokryty jest papą. Do budynku doprowadzony jest prąd, woda i kanalizacja (szambo). Podwórko zagospodarowane jest zróżnicowaną roślinnością.

POMIESZCZENIA
W budynku znajdują się 3 pomieszczenia. Wchodzimy bezpośrednio do saloniku z otwartą kuchnią, w którym jest kominek. Po lewej stronie mamy łazienkę z prysznicem i WC. Z saloniku wchodzimy na poddasze, na którym znajduje się sypialnia i miejsce do odpoczynku. Poprzez duże okna domek jest doświetlony światłem dziennym.

DODATKOWE INFORMACJE
– budynek oddany do użytkowania w kwietniu 2012r.
– działka nr. 38/52
– domek ogrzewany kominkiem

PODSUMOWANIE
Jest to miejsce na spędzanie czasu w okresie letnim. Zaznamy tam ciszy i spokoju, a jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z udogodnień okolicy, to wszystko mamy na wyciągniecie ręki.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Sylwia Wojtczak
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 785 991 222
s.wojtczak@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre