Sprzedaż
580483
ul. Retkińska
Łódź Polesie
(gm. Łódź-Polesie)
215 360 zł

Poszukujesz przytulnego mieszkania?
Mam dla Ciebie świetną propozycję!
Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z windą na 6 piętrze przy ulicy Retkińskiej. Lokal wymaga odświeżenia.

OKOLICA
Bardzo dużym atutem tego mieszkania jest niewątpliwie lokalizacja.
Jest to jedno z największych osiedli mieszkaniowych w Łodzi złożone
z bloków z wielkiej płyty na terenie dawnej dzielnicy Polesie, bardzo zadbana i bezpieczna okolica, która jest także dostosowana do codziennych potrzeb (w pobliżu znajdują się sklepy, apteka, pizzeria, McDonalds, postój taxi,  stacja paliw, komunikacja miejska, placówki pocztowe, placówki bankowe, zakłady fryzjerskie). Kilkaset metrów na północ od Retkini przebiega droga wojewódzka nr 710, a do centrum miasta prowadzi dwujezdniowa Trasa W-Z. Retkinia posiada dobrze zorganizowaną komunikację miejską obsługującą całe osiedle. Trzy linie tramwajowe kursujące aleją Wyszyńskiego, czyli główną arterią komunikacyjną, oraz liczne linie autobusowe okalające osiedle od północy i południa, obsługiwane są przez MPK. Ponadto przez Retkinię przebiega trasa autobusowa PKS. W pobliżu jest Pałac Młodzieży i Juliana Tuwima oraz Łódzki ogród botaniczny gdzie można spędzić wolny czas. Na terenie Retkini znajdują się również liczne obszary zieleni.

BUDYNEK
Jest to blok (wieżowiec) z płyty wybudowany w latach 70-tych.
Przed budynkiem jest możliwość bezproblemowego parkowania auta.

POMIESZCZENIA
W mieszkaniu o pow. 30,94m2 znajdują się dwa pokoje. Wchodząc do mieszkania wchodzimy bezpośrednio do małego korytarza z którego możemy wejść do pokoju, który posiada aneks kuchenny, a następnie przechodzimy z lewej strony do kolejnego pokoju. Z tych dwóch pokoi można podziwiać nieziemskie widoki. Następnie po lewej stronie od wejścia jest łazienka , która jest po remoncie. Przez to, że mieszkanie jest do odświeżenia to daje możliwość dla przyszłego właściciela zaaranżowania go pod własne potrzeby i gdy tylko dokona remontu będzie zachwycony!

DODATKOWE INFORMACJE
– czynsz w wysokości 280zł

PODSUMOWANIE
Mieszkanie jest dobrą inwestycją zarówno dla osób prywatnych jak i potencjalnych inwestorów pod wynajem.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

Sylwia Wojtczak
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 785 991 222
s.wojtczak@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

W mieszkaniu zastosowano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrz, które ukazują potencjał nieruchomości, jaki w niej drzemie

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre