Sprzedaż
568897
ul. Urzędnicza
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
329 360 zł

Przedstawiam Państwu niesamowite, wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami, z nieziemskim widokiem na panoramę Łodzi. Mieszkanie pachnie świeżością, bo jest po generalnym remoncie.
Usytuowane jest przy ulicy Urzędniczej na łódzkich Bałutach.

OKOLICA
Bardzo dużym atutem tego mieszkania jest niewątpliwie lokalizacja.
Jest to bardzo zadbana i bezpieczna okolica, która jest także dostosowana do codziennych potrzeb (w pobliżu znajdują się sklepy, apteka, przedszkola, stacja paliw, myjnia samochodowa, centrum okulistyczne, park oraz komunikacja miejska). Bezpośrednio po wyjściu z klatki budynku mamy piękny park im. Andrzeja Struga, który jest świetnym miejscem do wypoczynku. Starodrzew, a wśród niego trzy pomniki przyrody nadają mu specyficzny klimat. Dzieci znajdą w nim plac zabaw, a starsi dużą ilość ławek oraz siłownię pod chmurką.

BUDYNEK
Jest to blok (wieżowiec) wybudowany w latach 70-tych.
Budynek jest lekko schowany względem ruchliwej ulicy, co zapewnia doskonałą izolację akustyczną. Dodatkowo ze względu na 10 piętro po otwarciu okien nie słychać szumu ulicy. Przed budynkiem jest możliwość bezproblemowego parkowania auta.

POMIESZCZENIA
W mieszkaniu, które ma pow. 43,15mkw znajdują się trzy przestronne pokoje. Wchodzimy bezpośrednio do pokoju, który może służyć jako jadalnia, czyli miejsce do wspólnego celebrowania posiłków.

Następnie  możemy wejść po prawej stronie stronie małym korytarzem do kuchni, która przez to, że posiada duże okno, jest bardzo jasna i można z niej podziwiać piękny widok na pobliską okolicę.

Następnie jest klimatyczna łazienka z prysznicem oraz oddzielne WC.

Kolejno w mieszkaniu po lewej stronie znajduje się korytarz, z którego możemy przejść do pokoju dziennego oraz oddzielnej sypialni, w której zregenerujemy siły po całym tygodniu. Zarówno z pokoju dziennego, jak i sypialni możemy szybko wyjść na balkon, z którego można podziwiać nieziemskie widoki. Ekspozycja okien w mieszkaniu jest na południe co daje pewność, że mieszkanie będzie zawsze jasne i ciepłe. Przez to, że mieszkanie jest po remoncie, to daje możliwość wprowadzenia od zaraz.

DODATKOWE INFORMACJE
Czynsz wynosi ok.370 zł. Do mieszkania nie przynależy komórka lokatorska. Mieszkanie jest spółdzielcze własnościowe z możliwością założenia księgi wieczystej,  co nie stanowi problemu dla Klientów kredytowych. W mieszkaniu zostały wymienione okna oraz instalacja elektryczna, jest możliwość podłączenia kuchni indukcyjnej.

PODSUMOWANIE
Mieszkanie jest świetną propozycją dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz ze względu na bliski dostęp do parku gwarantuje stały dostęp do zieleni i miejsca wypoczynku. Mieszkanie jest również dobrą inwestycją zarówno dla osób prywatnych, jak i potencjalnych inwestorów pod wynajem.

Jeżeli chcesz poczuć wolność i przestrzeń serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania. Jestem przekonana, że będziecie Państwo zachwyceni.

Sylwia Wojtczak
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 785 991 222
s.wojtczak@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre