Sprzedaż
566004
pow. skierniewicki
(woj. łódzkie)
179 360 zł

Chciałbym zaprezentować Państwu unikatową działkę wraz z zabudowaniami w postaci domu i budynków gospodarczych w miejscowości Żelazna w gminie Skierniewice.
Działka ma powierzchnię 4300 mkw i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Plan ten udostępnia nam tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej!

OKOLICA
Nieruchomość okalają tereny leśne, więc gdy zajdzie potrzeba na dłuższy spacer możemy cieszyć się okoliczną kniejąNajbliższy sklep znajduje się w odległości 850 metrów i oferuje nam on wielobranżowe produkty. Jeśli jednak zajdzie potrzeba na większe zakupy to do centrum Skierniewic dojedziemy w zaledwie 15 minut samochodem.

DODATKOWE INFORMACJE
Wymiary działki 160 i 161 to ok. 25m x 118m.
Do domu znajdującego się na działce została doprowadzona woda i prąd.
Działka 160 jest budowlano-siedliskowa i w działce 161 około 30-35 m jest rownież budowlano siedliskowe. Na działce może stanąć dom o wysokości zabudowy do 10m według informacji z gminy.
Można dla domu założyć przydomową oczyszczalnię lub szambo.

PODSUMOWANIE
Teren ten wspaniale spełni się dla kogoś, kto chce uciec od zgiełku miasta i przenieść się do spokojnej rodzinnej okolicy!
Taka jedyna w swoim rodzaju oferta może się już nie powtórzyć, dlatego też skontaktuj się ze mną jeszcze dziś, aby umówić się na prezentację nieruchomości lub dokonać jej rezerwacji!

Jakub Dunaj
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 608 550 568
j.dunaj@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre