Sprzedaż
564222
Wola Wężykowa
(gm. Sędziejowice)
275 360 zł

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 68,7 mkw i 2 budynkami gospodarczymi na działce 3012 mkw w Woli Wężykowej, powiat Łaski, gmina Sędziejowice. 

W skład nieruchomości wchodzą:
– salon z kuchnią
– sypialnia 
– pokój 
– przedpokój
– hol
– łazienka

Nieruchomość została wybudowana w okolicach lat 50 i do tej pory była wykorzystywana od wiosny do jesieni. Działka i ogród są bardzo zadbane i posiadają wiele różnego rodzaju nasadzeń. Aktualnie dom przeszedł już wiele modernizacji we wnętrzu. Podłogi odnowione w najnowszej technologii z wyłożonym styrodurem. Wymienione instalację elektryczne, kanalizacyjne i hydrauliczne. Do pełnego wykorzystania w okresie zimowym można zastosować ogrzewanie, ponieważ budynek posiada 2 kominy.

Wnętrze skrywa przestronne pomieszczenia. Wchodzimy do holu, z którego dalej przechodzimy do przedpokoju. Tutaj widnieją trzy odrębne wejścia. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz pokój. Okna wychodzą na stronę północną i południową. Z holu dostaniemy się do łazienki, która ma podłączone wszelkie instalację, a jej wnętrze pozostaje do dokończenia wedle upodobań.

Pomieszczenia gospodarcze znajdujące się na podwórku mogą pełnić rolę przechowywania narzędzi oraz sprzętów. W pierwszym została zamontowana beczka, pod której strumieniem możemy orzeźwić się i oczyścić po pracach w ogrodzie. Drugie można przekształcić pod garaż rozbudowując wjazd dla auta.

Powierzchnia działki: 3012 m2
Numer działki 71/2.
Kształt działki: prostokąt o wymiarach: około 12×200
Droga dojazdowa: droga asfaltowa 
Ogrodzenie działki: siatka
Woda: studnia
Kanalizacja: szambo
Prąd: na działce

Znakomity do wypoczynku jak i całorocznego zamieszkania.
W pobliżu którego przepływa rzeka grabia. Sielski klimat wokół daje poczucie spokojnego codziennego życia. W oddalonych o 5 km Sędziejowicach znajdziemy supermarkety, przedszkole, szkoły jak różnego typu punkty handlowo-usługowe.
Niecałe 20 minut samochodem zajmie dojazd do Łasku lub Zduńskiej Woli, a w 50 minut przedostaniemy się do Łodzi. 

Dzięki lokalizacji nieruchomość jest doskonałą oazą spokoju w otoczeniu natury. Dom nie jest całkowicie wyremontowany, wobec tego umożliwia właścicielom dokończenie i aranżacje wedle własnych potrzeb.

Obejrzyj nieruchomość na żywo, aby móc w pełni poczuć jej potencjał i stworzyć idealne miejsce do życia.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre