Sprzedaż
555903
ul. Kolejowa
Stryków
(gm. Stryków)
2 699 360 zł

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym. Kupujemy i już od pierwszego dnia zaczynamy zarabiać.

Obiekt handlowo-magazynowy znajduje się przy ul. Kolejowej 30, jest zlokalizowany praktycznie w centrum Strykowa. Do parku miejskiego jest zaledwie 600 m, a do najbliższego supermarketu 700 m. Nieruchomość ma bardzo dobry i szybki dojazd do autostrady. 

W skład nieruchomości wchodzi hala magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni 400 mkw. Aktualnie wykorzystywana jest jako hurtownia pasz i nawozów. Szacowany zysk przedsięwzięcia oscyluje w granicach 35 000 zł/miesiąc. W przypadku, gdy Kupujący będzie chciał kontynuować aktualnie prowadzoną działalność, Właściciele przekażą swoją wiedzę i pomogą się wdrożyć w biznes za dodatkową opłatą.

Wysokość magazynu to 7 m, do wnętrza magazynu możemy dostać się dwoma wjazdami. Magazyn jest murowany, cechuje się solidną konstrukcją, słupy wewnątrz rozmieszczone są co 4 m.

Drugą nieruchomością usytuowaną na placu jest murowany młyn z rampą. Przyjmuje się, że każda z kondygnacji ma około 127 mkw. Młyn składa się z czterech kondygnacji. Stan ogólny nieruchomości ocenia się jako dobry.

Młyn można przerobić na klimatyczną restaurację, czy salę przeznaczoną na imprezy okolicznościowe, magazyn bądź kwatery pracownicze. Jest w tym ogromny potencjał z uwagi na wysokość pomieszczeń i możliwość zaprojektowania antresoli na każdym z pięter.

Działka ma powierzchnię 1825 mkw, jest utwardzona kostką przystosowaną do wjazdów samochodów ciężarowych. Na tylnej części działki znajduje się blaszany garaż.
 
Stan prawny nieruchomości to pełna własność z księgą wieczystą. Nieruchomość jest wolna od zadłużeń, nie posiada też hipoteki.

Media: woda, prąd, kanalizacja oraz gaz są miejskie.

Jeśli szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która od pierwszego dnia zacznie generować zyski do Twojego portfela, to ta oferta jest dla Ciebie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre