Sprzedaż
552952
gm. Brzeziny
(pow. brzeziński)
125 360 zł

Przeglądasz oferty działek dostępne w okolicy Łodzi i zastanawiasz się, gdzie kupić? Mam dla Ciebie świetną działkę, której szukałeś!

OKOLICA
Nieruchomość o pow. 1800mkw położona jest w Paprotni gm. Brzeziny.
Paprotnia to wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie brzezińskim, w gminie Brzeziny. Przez wieś przebiega droga krajowa nr 72. Miejscowość włączona jest do sieci komunikacji autobusowej MPK Łódź: linia 53B, która łączy Brzeziny z dworcem Łódź Fabryczna oraz linia nr 90C, która łączy Brzeziny z osiedlem Janów w Łodzi. Obie linie mają krańcówkę w Brzezinach przy ulicy Głowackiego (koło Intermarche). Oprócz linii 53B i 90C, kursują także PKS-y i BUS-y prywatnych przewoźników. 
Decydując się na zamieszkanie w tej okolicy możesz być pewny, że będziesz miał jak spędzać wolny czas. Dzięki licznym atrakcjom na łonie natury, każdy będzie mógł złapać chwilę oddechu, co wpłynie na regenerację sił i odzyskanie witalności.

DODATKOWE INFORMACJE
Wymiary działki 119/7 to ok. 30m x 62m.
Do działki numer 119/4 z której jest wydzielona działka numer 119/6 i 119/7 została wydana decyzja o warunkach zabudowy o treści budowa dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w tym budowa instalacji kanalizacyjnej z dwoma szczelnymi bezodpływowymi zbiornikami do gromadzenia nieczystości ciekłych lub dwoma przydomowymi oczyszczalniami ścieków, dwóch przyłączy wodociągowych oraz dwóch przyłączy energetycznych.
Została wydzielona droga wewnętrzna z działki numer 119/5.

PODSUMOWANIE
Jest to działka w świetnej lokalizacji, w której zaznamy ciszy i spokoju, a jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z udogodnień okolicy, to wszystko mamy na wyciągniecie ręki.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Barbara Papuga
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 698696742
b.papuga@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre